Wybierz Temat
Zdrowie fizyczne i emocjonalne
Blog

 Kiedy przychodzimy na świat – pierwszą rzeczą, którą dostrzegamy jest nasze Ciało.

Oddycha ono, porusza się – pracując 24 godziny na dobę.

Nasze Ciało jest naszym najwierniejszym, najbardziej oddanym przyjacielem. Jeśli zawiedzie nas w jakikolwiek sposób – nigdy nie jest to jego winą.

Przybieranie na wadze lub wahanie wagi przy zmianach hormonalnych związanych z cyklami życia – jest absolutnie zupełnie naturalnym procesem. Nie musimy tu niczego zmieniać, gdyż taka jest właśnie natura.

Inna sprawa, jeżeli nadwaga, wychudzenie lub wyniszczenie organizmu powstają z przyczyn zaniedbania zdrowia i Ciała. W takim przypadku Ciało przybiera niezdrową, niewłaściwą dla siebie formę, przyspieszają się jego procesy starzenia, zaczyna zapadać na różnego rodzaju choroby  –  i należy taką sytuację skorygować. 

Jeżeli dbamy o nasze Ciało jak o najbliższego przyjaciela: oferując mu prezenty (dobry wypoczynek, odpowiednią dawkę snu, świeże powietrze, ruch, witaminy i minerały, przystrajając je podług własnego gustu – pięknym dla nas strojem czy biżuterią) – odpłaci nam miłością.

A wtedy jego waga, stan zdrowia i samopoczucia nigdy nie będą potrzebowały korekty. Utyje tyle, ile ma utyć – naturalnie, i zdrowo. Postarzeje się tyle, ile ma się postarzeć – bez nadmiernych obciążeń i niepotrzebnych chorób.

Twoje Ciało wierzy temu, co mówisz.

Cokolwiek myślisz o sobie, jak postrzegasz siebie pod względem zdrowia, siły, wytrzymałości lub wyglądu – staje się to rzeczywistością dla Twego Ciała.

Starożytne kultury dobrze o tym wiedziały i dlatego stworzyły cały system symboli, aby za ich pomocą inspirować i tworzyć własną rzeczywistość (zazwyczaj poprzez umiejętność pobudzania gruczołu szyszynki).

Obecnie nowoczesna nauka potwierdza, że komórki w naszym Ciele, geny i DNA mogą być zmieniane poprzez naszą podświadomość.

Znani i wpływowi ludzie od wieków korzystali z metod dawnych Mistrzów – w celu zachowania sprawności Ciała i Umysłu, młodzieńczej i szczupłej sylwetki – wpływając na swoje geny i DNA.

Tak, możesz kształtować swoje Ciało za pomocą myśli, i mieć świadomy wpływ na swój wygląd, wagę i zdrowie:

W artykule pochodzącym ze “Smithsonian”, instytucji rządu amerykańskiego sponsorującej m.in. centra badawcze nauki i medycyny – zatytułowanym “Kod Molekularny łączy Emocje, Umysł i Zdrowie” – Stephen S. Hall napisał: “Klasyczne podejście do ciała jako składającego się z trzech odrębnych systemów jest poważnie kwestionowane przez badaczy, wskazujących drogę dla nowej medycyny 21-go wieku. Niektórzy biolodzy uważają, że musimy poddać w wątpliwość pewne długo stosowane zasady, poczynając od tradycyjnej separacji centralnego układu nerwowego (bazy myśli, pamięci i emocji), układu hormonalnego (wytwarzającego potężne hormony) oraz układu immunologicznego (który chroni organizm przed inwazją drobnoustrojów.)”

Nasze Ciało kocha życie i cieszy się naszą radością życia. Jednak kiedy podświadome negatywne zaprogramowania pozbawiają nas radości życia i nie pozwalają nam cieszyć się zdrowym i sprawnym Ciałem – możemy to zmienić.

PAMIĘTAJ: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ – to 90% wszystkich naszych reakcji, przekonań i działań. Jest odpowiedzialna za nasze przekonania, wartości, zwyczaje, emocje, mechanizmy obronne itp., które mogą utrzymywać nas w błędnym kieracie sabotowania własnego Ciała.

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka filmowa urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka (Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Nauki Nadziei”„365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, Sekrety Miłości dla Każdego”, „Kraina Cieni: Legenda – posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinach zdrowia, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, ścieżek życia i kariery.

 

 

Czerpiąc ze swojego doświadczenia i wiedzy, wynikających z ponad 20. lat doradztwa i pomagania ludziom, jak i pełnej sukcesów kariery zawodowej, oraz wykorzystując narzędzia starożytnych Mistrzów – zaprojektowała serię płyt CD, które pomogą Ci utrzymać ciało w doskonałej formie: w dobrym zdrowiu, przy odpowiedniej wadze, młodzieńczym wyglądzie i dobrym samopoczuciu.

W kolejnych ścieżkach tych płyt umieściła pewne wysoce skuteczne narzędzia starożytnych Mistrzów, takie jak wiadomości i częstotliwości działające na podświadomość i szyszynkę, przekazy podprogowe pomagające pozbyć się starych wzorców i przeprogramować podświadomość na zdrowie, odpowiednią wagę i młodzieńczy wygląd. 

Znajdują się tu także częstotliwości solfeżowe, których niezwykłe właściwości wykorzystywane są od tysięcy lat – począwszy od śpiewu alikwotowego z Azji Środkowej, poprzez tybetańskie leczenie dźwiękiem, a skończywszy na chorale gregoriańskim.

Posłuchaj DARMOWYCH FRAGMENTÓW i przeczytaj więcej informacji (kliknij na obrazki):

 

Twoje-piekne-cialo_front2-1024x1024

SSN_PRZOD

Okladka-Front_1200_new2

 

 

 

 

 

 

Nie potrzeba stosować dragońskich diet – które powodują efekt jojo (powrót nadmiernej wagi), ani wyczerpywać Ciało uciążliwymi ćwiczeniami fizycznymi, które powodują zaniżenie poziomu hormonów – a w efekcie przybieranie na wadze więcej niż się straciło. Nie potrzeba także uciekać się do zabiegów chirurgicznych, aby zachować młodzieńczy wygląd. 

Wystarczy rozluźnić się – i pozwolić by to, co obecnie odkryła nauka a starożytna mądrość przekazywała od tysiącleci, zapracowało dla Ciebie w komfortowych warunkach rozluźnienia i przyjemnego odpoczynku.

Jesteś piękną, wyjątkową osobą.

Tobie też należy się to, co najlepsze dla Twojego zdrowia i urody.

Kliknij na obrazki:

 

 

 

 

Wybierz Temat
Zdrowie fizyczne i emocjonalne
Blog

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

Dostępne obecnie książki i płyty Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

 

 

JK PL YOUTUBE 2