15 Lip

Ty też jesteś „celebrytą”/”celebrytką”. Tobie też należy się to, co najlepsze!

Kiedy przychodzimy na świat – pierwszą rzeczą, którą dostrzegamy jest nasze Ciało.

Oddycha ono, porusza się – pracując 24 godziny na dobę. Nasze Ciało jest naszym najwierniejszym, najbardziej oddanym przyjacielem. Jeśli zawiedzie nas w jakikolwiek sposób – nigdy nie jest to jego winą.

Przybieranie na wadze w starszym wieku (a w niektórych przypadkach chudnięcie), lub wahanie wagi przy zmianach hormonalnych związanych z cyklami życia – jest absolutnie zupełnie naturalnym procesem. Nie musimy tu niczego zmieniać, gdyż taka jest właśnie natura.

Inna sprawa, jeżeli nadwaga, wychudzenie lub starzenie się organizmu powstają z przyczyn zaniedbania zdrowia i Ciała. W takim przypadku Ciało przybiera niezdrową, niewłaściwą dla siebie formę, przyspieszają się jego procesy starzenia, zaczyna zapadać na tzw. „choroby podeszłego wieku’ –  i należy taką sytuację skorygować. 

Jeżeli dbamy o nasze Ciało jak o najbliższego przyjaciela: oferując mu prezenty (dobry wypoczynek, odpowiednią dawkę snu, świeże powietrze, ruch, witaminy i minerały, przystrajając je podług własnego gustu – pięknym dla nas strojem czy biżuterią) – odpłaci nam miłością.

A wtedy jego waga, stan zdrowia i samopoczucia nigdy nie będą potrzebowały korekty. Utyje tyle, ile ma utyć – naturalnie, i zdrowo. Postarzeje się tyle, ile ma się postarzeć – bez nadmiernych obciążeń i niepotrzebnych chorób.

Twoje Ciało wierzy temu, co mówisz. Cokolwiek myślisz o sobie, jak postrzegasz siebie pod względem zdrowia, siły, wytrzymałości lub wyglądu – staje się to rzeczywistością dla Twego Ciała.

Starożytne kultury dobrze o tym wiedziały i dlatego stworzyły cały system symboli, aby za ich pomocą inspirować i tworzyć własną rzeczywistość (zazwyczaj poprzez umiejętność pobudzania gruczołu szyszynki).

Obecnie nowoczesna nauka potwierdza, że komórki w naszym Ciele, geny i DNA mogą być zmieniane poprzez naszą podświadomość.

Znani i wpływowi ludzie od wieków korzystali z metod dawnych Mistrzów – w celu zachowania sprawności Ciała i Umysłu, młodzieńczej i szczupłej sylwetki – wpływając na swoje geny i DNA.

Tak, Ty też możesz kształtować swoje Ciało za pomocą myśli, i mieć świadomy wpływ na swój wygląd, wagę i zdrowie:

W artykule pochodzącym ze “Smithsonian”, instytucji rządu amerykańskiego sponsorującej m.in. centra badawcze nauki i medycyny – zatytułowanym “Kod Molekularny łączy Emocje, Umysł i Zdrowie” – Stephen S. Hall napisał: “Klasyczne podejście do ciała jako składającego się z trzech odrębnych systemów jest poważnie kwestionowane przez badaczy, wskazujących drogę dla nowej medycyny 21-go wieku. Niektórzy biolodzy uważają, że musimy poddać w wątpliwość pewne długo stosowane zasady, poczynając od tradycyjnej separacji centralnego układu nerwowego (bazy myśli, pamięci i emocji), układu hormonalnego (wytwarzającego potężne hormony) oraz układu immunologicznego (który chroni organizm przed inwazją drobnoustrojów.)”

Nasze Ciało kocha życie i cieszy się naszą radością życia. Jednak kiedy podświadome negatywne zaprogramowania powstrzymują nas zarówno przed radością życia jak i przed cieszeniem się zdrowym i sprawnym Ciałem – można to zmienić.

PAMIĘTAJ: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ – to 90% wszystkich naszych reakcji, przekonań i działań. Jest odpowiedzialna za nasze przekonania, wartości, zwyczaje, emocje, mechanizmy obronne itp., które mogą utrzymywać nas w błędnym kieracie sabotowania własnego Ciała.

Nagrałam dla Was płyty CD przeprogramowujące podświadomość, aby pomóc Wam oferować swemu Ciału to, co w pełni mu się należy: właściwą wagę, zdrowie, młodzieńczy wygląd i sprawność pozwalającą cieszyć się życiem.

W kolejnych ścieżkach tych płyt umieściłam pewne wysoce skuteczne narzędzia starożytnych Mistrzów, takie jak wiadomości i częstotliwości działające na podświadomość i szyszynkę, przekazy podprogowe pomagające pozbyć się starych wzorców i przeprogramować podświadomość na zdrowie, odpowiednią wagę i młodzieńczy wygląd. 

Dodałam także częstotliwości solfeżowe, których niezwykłe właściwości wykorzystywane są od tysięcy lat – począwszy od śpiewu alikwotowego z Azji Środkowej, poprzez tybetańskie leczenie dźwiękiem, a skończywszy na chorale gregoriańskim.

Nie potrzeba stosować dragońskich diet – które powodują efekt jojo (powrót nadmiernej wagi), ani wyczerpywać Ciało uciążliwymi ćwiczeniami fizycznymi, które powodują zaniżenie poziomu hormonów – a w efekcie przybieranie na wadze więcej niż się straciło. Nie potrzeba także uciekać się do zabiegów chirurgicznych, aby zachować młodzieńczy wygląd. 

Wystarczy rozluźnić się – i pozwolić by to, co obecnie odkryła nauka a starożytna mądrość przekazywała od tysiącleci, zapracowało dla Ciebie w komfortowych warunkach rozluźnienia i przyjemnego odpoczynku.

Tak. Ty też jesteś „celebrytą”/”celebrytką”. Tobie też należy się to, co najlepsze dla Twego Ciała (kliknij na obrazek):

Twoje-piekne-cialo_front2-1024x1024

SSN_PRZOD

Okladka-Front_1200_new2

 

 

 

 

 

 

JEŚLI CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO I WIEDZIEĆ KIEDY INNE PŁYTY CD JOHANNY KERN będą dostępne – zapisz się na Newsletter, i dodatkowo OTRZYMAJ DARMOWY PREZENT!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER:

http://johannakern.pl/newsletter/

zobacz inne wpisy