Wybierz Temat
Zdrowie fizyczne i emocjonalne
Blog

 Kiedy przychodzimy na świat – pierwszą rzeczą, którą dostrzegamy jest nasze Ciało.

Oddycha ono, porusza się – pracując 24 godziny na dobę.

Nasze Ciało jest naszym najwierniejszym, najbardziej oddanym przyjacielem. Jeśli zawiedzie nas w jakikolwiek sposób – nigdy nie jest to jego winą.

Przybieranie na wadze lub wahanie wagi przy zmianach hormonalnych związanych z cyklami życia – jest absolutnie zupełnie naturalnym procesem. Nie musimy tu niczego zmieniać, gdyż taka jest właśnie natura.

Inna sprawa, jeżeli nadwaga, wychudzenie lub wyniszczenie organizmu powstają z przyczyn zaniedbania zdrowia i Ciała. W takim przypadku Ciało przybiera niezdrową, niewłaściwą dla siebie formę, przyspieszają się jego procesy starzenia, zaczyna zapadać na różnego rodzaju choroby  –  i należy taką sytuację skorygować. 

Jeżeli dbamy o nasze Ciało jak o najbliższego przyjaciela: oferując mu prezenty (dobry wypoczynek, odpowiednią dawkę snu, świeże powietrze, ruch, witaminy i minerały, przystrajając je podług własnego gustu – pięknym dla nas strojem czy biżuterią) – odpłaci nam miłością.

A wtedy jego waga, stan zdrowia i samopoczucia nigdy nie będą potrzebowały korekty. Utyje tyle, ile ma utyć – naturalnie, i zdrowo. Postarzeje się tyle, ile ma się postarzeć – bez nadmiernych obciążeń i niepotrzebnych chorób.

Twoje Ciało wierzy temu, co mówisz.

Cokolwiek myślisz o sobie, jak postrzegasz siebie pod względem zdrowia, siły, wytrzymałości lub wyglądu – staje się to rzeczywistością dla Twego Ciała.

Starożytne kultury dobrze o tym wiedziały i dlatego stworzyły cały system symboli, aby za ich pomocą inspirować i tworzyć własną rzeczywistość (zazwyczaj poprzez umiejętność pobudzania gruczołu szyszynki).

Obecnie nowoczesna nauka potwierdza, że komórki w naszym Ciele, geny i DNA mogą być zmieniane poprzez naszą podświadomość.

Znani i wpływowi ludzie od wieków korzystali z metod dawnych Mistrzów – w celu zachowania sprawności Ciała i Umysłu, młodzieńczej i szczupłej sylwetki – wpływając na swoje geny i DNA.

Tak, możesz kształtować swoje Ciało za pomocą myśli, i mieć świadomy wpływ na swój wygląd, wagę i zdrowie:

W artykule pochodzącym ze “Smithsonian”, instytucji rządu amerykańskiego sponsorującej m.in. centra badawcze nauki i medycyny – zatytułowanym “Kod Molekularny łączy Emocje, Umysł i Zdrowie” – Stephen S. Hall napisał: “Klasyczne podejście do ciała jako składającego się z trzech odrębnych systemów jest poważnie kwestionowane przez badaczy, wskazujących drogę dla nowej medycyny 21-go wieku. Niektórzy biolodzy uważają, że musimy poddać w wątpliwość pewne długo stosowane zasady, poczynając od tradycyjnej separacji centralnego układu nerwowego (bazy myśli, pamięci i emocji), układu hormonalnego (wytwarzającego potężne hormony) oraz układu immunologicznego (który chroni organizm przed inwazją drobnoustrojów.)”

Nasze Ciało kocha życie i cieszy się naszą radością życia. Jednak kiedy podświadome negatywne zaprogramowania pozbawiają nas radości życia i nie pozwalają nam cieszyć się zdrowym i sprawnym Ciałem – możemy to zmienić.

PAMIĘTAJ: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ – to 90% wszystkich naszych reakcji, przekonań i działań. Jest odpowiedzialna za nasze przekonania, wartości, zwyczaje, emocje, mechanizmy obronne itp., które mogą utrzymywać nas w błędnym kieracie sabotowania własnego Ciała.

Johanna Kern

Johanna Kern

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka filmowa urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”„Sekrety Miłości”„365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”„Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy”, „Transformacja Wewnętrznych Cieni”„Kraina Cieni Legenda”, itd.)

– posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinach zdrowia, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, ścieżek życia i kariery.

 

 

Czerpiąc ze swojego doświadczenia i wiedzy, wynikających z ponad 20. lat doradztwa i pomagania ludziom, jak i pełnej sukcesów kariery zawodowej, oraz wykorzystując narzędzia starożytnych Mistrzów – zaprojektowała serię nagrań MP3, które pomogą Ci utrzymać ciało w doskonałej formie: w dobrym zdrowiu, przy odpowiedniej wadze, młodzieńczym wyglądzie i dobrym samopoczuciu.

Przydatne Narzędzia:

Seria nagrań audio MP3, które pomogą Ci utrzymać Ciało w doskonałej formie: utrzymać dobre zdrowie, odpowiednią wagę, młodzieńczość i ogólne dobre samopoczucie:

  1. Twoje piękne, młodzieńcze Ciało

  2. Schudnij szybko i naturalnie

  3. Ulecz swoje Ciało i DNA

Nagrania te zawierają wysoce skuteczne narzędzia starożytnych Mistrzów, takie jak wiadomości i częstotliwości działające na podświadomość i szyszynkę, przekazy podprogowe pomagające pozbyć się podświadomych leków i przeprogramować podświadomość na dobre samopoczucie i zdrowie, a także częstotliwości solfeżowe służące do naprawy DNA -  odpowiadające silnemu polu magnetycznemu i kompozycji starożytnej 6-tonowej skali wykorzystywanej w muzyce sakralnej, m.in. w tybetańskim leczeniu dźwiękiem, czy w śpiewie alikwotowym lub choralu gregoriańskim.

Możesz posłuchać DARMOWYCH fragmentów oraz  znaleźć więcej informacji o każdym z tych nagrań tutaj (kliknij na obrazki):

 

 

Wybierz Temat
Zdrowie fizyczne i emocjonalne
Blog

DOSTĘPNE NAGRANIA MP3 NA PRZEPROGRAMOWANIE PODŚWIADOMOŚCI 

Posłuchaj darmowych fragmentów TUTAJ

Nagrania MP3 Johanny Kern

Nagrania MP3 Johanny Kern

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie