1jk-and-waterfal

 

 

„Nigdy nie możesz przegrać życia. Możesz tylko mieć takie życie, jakie chcesz, albo takie, jakiego nie chcesz.”Johanna Signature slim

Nagrania szkoleniowe Johanny Kern dostarczają prostych narzędzi, które pomogą Ci cieszyć się podróżą poprzez życie spełnione, radosne, dostatnie i szczęśliwe.


DARMOWE NAGRANIA SZKOLENIOWE  – „WIELKA 7-KA W TWOIM ŻYCIU”:

 1. TWOJE CIAŁO, 2. TWÓJ UMYSŁ, 3. TWOJE SERCE I JEGO WIZJA, 4. TWOJE EMOCJE, 5. TWOJE EGO, 6. TWOJA WIZJA ŚWIATA, 7. TWOJA WIZJA SIEBIE. (FILMIKI PONIŻEJ)


UWAGA: Zobacz także serię płyt CD Johanny Kern na przeprogramowanie podświadomości w czasie głębokiej relaksacji: oczyszczenie podświadomości z przeszłych uwarunkowań i nabytych ograniczeń oraz wprowadzenie w nią nowych programów, prowadzących do pięknego, szczęśliwego i spełnionego życia. Starożytne kultury wiedziały jak wpływać na własną rzeczywistość i stworzyły w tym celu cały system symboli. Przystosowane do obecnego stylu życia i sposobu myślenia metody antycznych Mistrzów pozwalają nam na skorzystanie z ich wielkiej mądrości.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW TUTAJ: 


„WIELKA 7-KA W TWOIM ŻYCIU”:

1. TWOJE CIAŁO

Każde Ciało jest unikalnie piękne. Gdyby ktoś powiedział buldogowi że jest za gruby, chartowi że jest za chudy, pekińczykowi że jest za mały, a dogowi że za wielki – turlałyby się ze śmiechu przez cały tydzień! Nasze Ciało to nie przypadek ani konieczność. Jest to przywilej, który nadajemy sobie sami. Czy wiesz jak nasze Ciała reagują na nasze myśli?

2. TWÓJ UMYSŁ

Wolność od ograniczeń zaczyna się w Umyśle. Co oznacza dla Ciebie posiadanie Mocy? Czy jest to kontrola, możliwość robienia wszystkiego co chcesz, posiadanie wpływu na innych, błyszczenie w świecie, pieniądze, wysoki status społeczny? Lub może wychodzisz z innego puktu widzenia i znajdujesz swą wewnętrzną Moc w oczekiwaniu wiecznego i lepszego życia – kiedyś – po śmierci? Twoje przekonania są zawsze Twoim wyborem. A wybór taki rzadko odzwierciedla prawdziwą Moc Twojego Umysłu. Natomiast najprawdopodobniej powstaje on w oparciu o Twoją Wizję Świata i Siebie Samego. 

3. TWOJE SERCE I JEGO WIZJA

Gdy żyjemy na przekór Prawdy Serca – nasze osiągnięcia są krótkotrwałe. W przypadku życia prywatnego – objawia się to porażkami w naszych związkach, rozpadem rodziny, a w życiu zawodowym – brakiem trwałego sukcesu, utratą pracy bądź kapitału. Twoje życie odzwierciedla stan Twego Serca. Pamiętaj: Twoje Serce i Twe Życie to naczynia połączone. Szczęśliwe Życie równa się szczęśliwemu Sercu. Szczęśliwe Serce równa się szczęśliwemu Życiu. To prosta arytmetyka. Istnieje sposób na to, aby dowiedzieć się na co naprawdę Cię stać, jaki jest cel Twego życia i czym jest to, co naprawdę chcesz i potrzebujesz oferować światu.

4. TWOJE EMOCJE

Niektóre Emocje są mimowolne, jak na przykład lęk, jaki odczuwamy reagując na wydarzenia postrzegane przez nas jako szkodliwe lub niebezpieczne dla naszego zdrowia lub życia. Taka reakcja jest nazywana przez psychologów „reakcją walki, ucieczki, zamrożenia lub poddania się”, a to ze względu na nasze naturalne biologiczne zaprogramowanie, które wynika z instynktownego zachowania naszych przodków w sytuacjach niebezpiecznych, na przykład gdy na drodze stanął im lew. Jednak nie ma potrzeby, aby ulegać przedłużającemu się stresowi, gdy mamy po prostu do czynienia z trudnymi sytuacjami życiowymi. Większość Emocji może być monitorowana i modulowana.

5. TWOJE EGO

 Istnieją różne definicje Ego: psychologia widzi go jako nieocenione narzędzie dla rozwoju indywidualności, niezależności, poczucia własnej wartości, określania granic osobistych itp. Natomiast wiele religii i nurtów filozoficznych postrzega go z kolei jako przeszkodę w rozwoju – gdyż sterowane przez Ego życie może nas oddalić od głębszej, duchowej wizji siebie i świata. Ale czym tak naprawdę jest nasze Ego?

6. TWOJA WIZJA ŚWIATA

Sposób, w jaki postrzegamy świat wokół nas ma ogromny wpływ na to, jak żyjemy. Jest to głęboko związane ze sposobem w jaki nas zaprogramowano, lub jak sami zaprogramowaliśmy siebie na podstawie naszych doświadczeń, przekonań oraz – przed wszystkim – na podstawie tego, co zgodne jest z tym, jakimi obecnie jesteśmy. Twoja Wizja Świata odzwierciedla się w sposobie, w jaki żyjesz: czy to, co myślisz na temat świata jest zgodne z Twoją głębszą, wewnętrzną Prawdą?

7. TWOJA WIZJA SIEBIE

Twoja wizja siebie nie jest rzeczą stałą. Może się ona zmieniać w zależności od zmiany Twej sytuacji życiowej, statusu, pozycji, a nawet nastroju. Kiedy czujesz się świetnie, widzisz siebie na szczycie świata. A kiedy masz chandrę postrzegasz się całkiem inaczej. Tak więc, jakim jesteś naprawdę? Możesz postrzegać prawdziwego siebie, albo widzieć tylko swój Cień.

 

ZOBACZ TAKŻE: