Darmowe nagrania szkoleniowe – „Wielka 7 w Twoim życiu”

Obejrzyj wideo lub przeczytaj tekst pod spodem:

Tajemnica Pięknego Życia –  jak nim żyć, jak je kochać, i jak je mieć.

Wielka 7-ka w Twoim Życiu – Część 2. Twój Umysł

Transkrypt z wideo:

Co oznacza dla Ciebie posiadanie Mocy?

Czy jest to kontrola, możliwość robienia wszystkiego co chcesz, posiadanie wpływu na innych, błyszczenie w świecie, pieniądze, wysoki status społeczny? Lub może wychodzisz z innego punktu widzenia i znajdujesz swą wewnętrzną Moc w oczekiwaniu wiecznego i lepszego życia – kiedyś – po śmierci?

Sami decydujemy o tym, co stanowi naszą własną Moc i nasze ograniczenia.

Czy opierasz swoją opinię o Mocy na uwarunkowaniach społecznych czy religijnych, czy też kierujesz się w niej osobistymi pragnieniami lub tęsknotą za lepszym światem i życiem po śmierci – Twoje przekonania są zawsze Twoim wyborem. A wybór taki rzadko odzwierciedla prawdziwą Moc Twojego Umysłu. Natomiast najprawdopodobniej powstaje on w oparciu o Twoją Wizję Świata i Siebie Samego.

Pamiętaj, że świadomość jest tym, czym jest: wibracją, prądem, sygnałem, które istnieją tak długo, jak długo doświadczają rozwoju i utrzymują samoświadomość.

W celu dowiedzenia się więcej na temat tego, czym jesteśmy jako świadomość warto przyjrzeć się pracom słynnego na kontynencie amerykańskim naukowca, fizyka kwantowego, Prof. dr. Hab. Freda Alana Wolfa, który wystąpił min. w filmie pt.”What the bleep do we know?” czyli: “Co do cholery właściwie wiemy?”. Z powodu sposobu w jaki przybliżył on teoretyczną fizykę kwantową szerokiej publiczności, oraz uwidocznił niektóre prawdy zawarte w starożytnych naukach duchowych — stał się pierwszym naukowcem, który został prawdziwie popularną gwiazdą/celebrytem w Ameryce.

Jako świadomość, którą jesteśmy, mamy wolny wybór aby albo przetrwać, albo zaniknąć.

Istnieje sposób na to aby przetrwać jako świadomość — a to poprzez nasz Rozwój: pozwala on na ciągłość, wzrost tej wibracji, którą jesteśmy. Jako świadoma siebie wibracja, nie jesteśmy ograniczeni ani poprzez świat materialny, ani duchowy.

Nie zaginiemy, przetrwamy, jeśli tylko pozostaniemy wytrwali we własnym Rozwoju.

To, co uczynisz z Potęgą Twego Umysłu jest Twoim wyborem. Niezależnie od tego, czy w to wierzymy czy nie – stajemy się tym, co myślimy. Żadna inna siła na świecie nie ma równie głębokiego wpływu na naszą życiową podróż jak Moc naszego Umysłu. Bez względu na to, w jakich znajdujemy się okolicznościach, gdzie się urodziliśmy i dokąd zmierzamy – wszyscy możemy się nauczyć i korzystać z Mocy Naszego Umysłu.

Dla niektórych będzie to dłuższy proces. Inni już to podświadomie robią, nie zdając sobie w pełni z tego sprawy.

MOC NASZEGO UMYSŁU MOŻNA WYSZKOLIĆ, ZMIENIĆ I WZMOCNIĆ.

Moc naszego Umysłu – to po prostu narzędzie. Narzędzie, które pomaga nam lepiej zrozumieć samych siebie i świat w którym żyjemy, w celu odnalezienia naszego życiowego celu, odkrycia Prawdy naszego Serca, a następnie jej przekazania.

Aby uwolnić nasze Serce od lęku przed życiem, musimy najpierw zgłębić prawdę o naszym Umyśle.

Wolność od wszelkich ograniczeń zaczyna się w naszym Umyśle. Wolność od ograniczeń jest podstawą szczęścia, a jeśli chodzi o wolność i szczęście nikt, oprócz nas samych, nie może nam ich oferować.

Podobno Nelson Mandela powiedział: “Najbardziej boimy się nie tego, że jesteśmy do niczego. Najbardziej boimy się tego, że jesteśmy potężni ponad miarę. To nasze wewnętrzne światło, a nie ciemność, najbardziej nas przeraża.”

Pamiętaj: nasz Umysł można przetrenować.

Mózg człowieka stale rozwija się i przekształca. Nasze fale mózgowe zmieniają się w zależności od tego, co robimy i co czujemy. Na przykład, fale Beta (o częstotliwości 12 do 38 Hz) dominują podczas naszego zwykłego stanu czuwania, występując gdy jesteśmy świadomi, skupieni, zaangażowani w rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji, osądzanie stanu rzeczy lub jakąkolwiek inną formę aktywności umysłowej. Z drugiej strony, fale mózgowe Alfa (8 do 12 Hz) występują, gdy zwalniamy, wyciszamy nasze myśli – ale nie jesteśmy w stanie medytacji, tylko relaksacji.

Dzięki falom mózgowym Alpha, możemy być w pełni “tu i teraz”, posiadając w takim momencie największą możliwość przyswajania nowej wiedzy, prawie-jak geniusz.

Najbardziej jednak intrygujące świat nauki są jednak nie tylko fale mózgowe Delta i Theta (występujące podczas głębokiej medytacji i najgłębszego snu), ale szczególnie fale Gamma, które związane są z poszerzoną świadomością, altruizmem, oraz tzw. “wyższymi wartościami”. Badaczy naukowych wciąż dziwi fakt, że rytm fal Gamma moduluje percepcję i świadomość, nawet wtedy, gdy traci się ją podczas głębokiej narkozy, lub transu. Kolejną zagadką jest to, w jaki sposób fale Gamma są generowane – gdyż ich częstotliwość wybiega poza granice emisji potencjału czynnościowego neuronów. Jednym słowem, mózg nie jest w stanie takiej częstotliwości wyprodukować.

Każdy proces, który zmienia naszą percepcję, zmienia nasze fale mózgowe. Możesz nauczyć się, jak z nich korzystać, aby podnieść poziom swej inteligencji, poszerzyć swoją wizję i zmieniać rzeczywistość, w której żyjesz.

Moc Twojego Umysłu nie ma granic oprócz tych, które sam na siebie nałożyłeś. Obejmij swą prawdziwą Potęgę, otwierając swój Umysł.

Pozwól sobie się stać tym przewspaniałym człowiekiem, tak, jak Ci to przeznaczone.

Darmowe nagrania szkoleniowe – „Wielka 7 w Twoim życiu”

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie