Darmowe nagrania szkoleniowe – „Wielka 7 w Twoim życiu”

Obejrzyj wideo lub przeczytaj tekst pod spodem:

Tajemnica Pięknego Życia – jak nim żyć, jak je kochać, i jak je mieć.

Wielka 7-ka w Twoim Życiu – Część 3: Twoje Serce i jego Wizja

Transkrypt z wideo:

Zamknij mocno oczy. Weź głęboki oddech i pozwól sobie na chwilę ciszy i spokoju. Teraz wyobraź sobie swój świat takim, jakim pragnąłbyś go na dnie Serca.

Nie taki, jakim chce go widzieć hałaśliwy Umysł, jakim pragną go stworzyć Twoje uwarunkowania z przeszłości, jakim postrzegasz go poprzez pryzmat lęku przed życiem, czy napędów Ego.

Wyobraź sobie swój świat według tego, co naprawdę czujesz głęboko w Sercu.

Ten świat, który nosisz w Sercu, jest tą rzeczywistością, której prawdziwie pragniesz i potrzebujesz stworzyć dla siebie – jeśli chcesz pozostać szczęśliwym, spełnionym, oraz nadal rozwijać się jako świadomość, którą jesteś (możesz dowiedzieć się więcej na temat tej świadomości, jaką jesteś w 2. odcinku tego cyklu, zatytułowanym „Twój Umysł”).

W naszym przekazie używamy słowa „Serce” w celu określenia esencji tego, kim jesteś, Twojej, nazwijmy to, „prawdziwej istoty wewnętrznej”. Tej części Ciebie, gdzie Twoja własna, piękna Prawda, pozbawiona jest jakichkolwiek uwarunkowań i lęków.

Twoje Serce w powyższym znaczeniu, zawiera wszystko, co najważniejsze dla Ciebie i Twojego rozwoju. Dobrze wie, czego potrzebujesz doświadczyć w życiu, co najbardziej sprzyja Twemu rozwojowi – gdzie i kiedy należy Ci się udać.

Jeśli uważnie przyjrzysz się swemu życiu, Twej przeszłości i teraźniejszości, możesz dokładnie uzmysłowić sobie kiedy żyjesz według tego, co dyktuje Twoje Serce, a kiedy porzucasz swoją Własną Prawdę. Gdy żyjesz zgodnie z Wizją Serca – czujesz się szczęśliwy. Jest to zupełnie jasne. Wszyscy wiemy, jak wygląda prawdziwe poczucie szczęścia. Nie da się tego podrobić.

Nasz wewnętrzny „Barometr Prawdy” jest zawsze obecny i czujny. To on podpowiada nam, kiedy żyjemy w zgodzie z naszym Sercem, a kiedy wyrzekamy się naszej Prawdy.

Co dzieje się, jeśli nie żyjemy w zgodzie z Prawdą naszego Serca?

To nie tylko to, że czujemy brak szczęścia i celu w życiu. To nie tylko to, że nasza rzeczywistość staje się bardziej ciężarem niż placem zabaw dla naszych radości. To życie w ustawicznych zmaganiach, wewnętrzna walka i stres lub problemy piętrzące się na naszej drodze. Gdy żyjemy na przekór Prawdy Serca – nasze osiągnięcia są krótkotrwałe. W przypadku życia prywatnego – objawia się to porażkami w naszych związkach, rozpadem rodziny, a w życiu zawodowym – brakiem trwałego sukcesu, utratą pracy bądź kapitału.

Odczuwamy wewnętrzną pustkę i lęki, które napędzają nasze życie, objawiając się jako obsesyjna potrzeba do osiągania więcej materialnie, zamiast sięgać po naszą wymarzoną pracę, robić to, co naprawdę kochamy, kwitnąć emocjonalnie i fizycznie.

Twoje życie odzwierciedla stan Twego Serca. Pamiętaj: Twoje Serce i Twe Życie to naczynia połączone. Szczęśliwe Życie równa się szczęśliwemu Sercu. Szczęśliwe Serce równa się szczęśliwemu Życiu.

Ty już przecież o tym wiesz.

Wiesz już także, od czego zacząć: wolność od wszelkich ograniczeń zaczyna się w Twoim Umyśle. Uwolnij swój Umysł od uwarunkowań z przeszłości i zaufaj swemu Sercu. Ono dobrze wie, co dla Ciebie najlepsze. Nie bój się życia, jest po prostu życiem – naturalnym procesem, który może być harmonijny i radosny, jeśli tylko na to pozwolisz.

Istnieje proste rozwiązanie na osiągnięcie życiowego szczęścia: zamień marzenia powstałe w Umyśle/głowie na pragnienia Twego Serca:

Zobowiąż się żyć w swej prawdzie, a Twoje słowo niech będzie na wagę złota. Traktuj je jak złoto, a przyniesie Ci złoto: kiedy robisz to, co mówisz, stajesz się wobec siebie wiarygodnym. Wtedy możesz osiągnąć wszystko, czego tylko pragniesz w świecie.

Nie bój się swego Serca. Jego Wizja jest większa niż Twoja Wizja Świata i Samego Siebie.

Zaufaj Sercu, a dowiesz się na co naprawdę Cię stać, jaki jest cel Twego życia i czym jest to, co naprawdę chcesz i potrzebujesz oferować światu.

Twoja piękna Prawda, zgodna z Wizją Twego Serca – powinna błyszczeć w świecie, aby uczynić go lepszym miejscem dla Ciebie i dla nas wszystkich.

Darmowe nagrania szkoleniowe – „Wielka 7 w Twoim życiu”

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie