Darmowe nagrania szkoleniowe – „Wielka 7 w Twoim życiu”

Obejrzyj wideo lub przeczytaj tekst pod spodem:

Tajemnica Pięknego Życia – jak nim żyć, jak je kochać, i jak je mieć.

Wielka 7-ka w Twoim Życiu – Część 6. Ty i Twoja Wizja Świata

Transkrypt z wideo:

Sposób, w jaki postrzegamy świat wokół nas ma ogromny wpływ na to, jak żyjemy. Jest to głęboko związane ze sposobem w jaki nas zaprogramowano, lub jak sami zaprogramowaliśmy siebie na podstawie naszych doświadczeń, przekonań oraz – przed wszystkim – na podstawie tego, co zgodne jest z tym, jakimi obecnie jesteśmy.

Dla niektórych z nas – świat wydaje się być miejscem istniejącym samym sobie, w którym nie mają wiele do powiedzenia i nie mogą go w żaden sposób kontrolować. Niektórzy z kolei postrzegają świat jako wrogi, pełen tych “innych”, z którymi muszą walczyć, albo ich unikać i zawsze być gotowymi do ataku lub obrony. Dla innych świat jest miejscem obsługi ich Ego, gdzie mogą zaspakajać swoje potrzeby, czy to materialne czy emocjonalne. Są ludzie, którzy postrzegają świat jako jedność, gdzie wszystko jest celowe. Jeszcze inni, widzą go jako wielką niewiadomą, gdzie wszystko jest możliwe.

Twoja Wizja Świata odzwierciedla się w sposobie, w jaki żyjesz: czy Twoje życie Ci się przytrafia, czy jest Twym oponentem, czy toczy się mimo Ciebie, dla Ciebie czy z Tobą?

Niezależnie od tego jaką odpowiedź znajdziesz wewnątrz siebie – poinformuje Cię ona o tym, gdzie obecnie znajdujesz się w życiu. To wszystko.

Jaka by nie była Twoja odpowiedź – żadna nie jest lepsza, czy gorsza, od drugiej. Jest to tylko odbicie tego, kim jesteś obecnie.

Poinformuje Cię to także o tym, czy to, co myślisz na temat świata jest zgodne z Twoją głębszą, wewnętrzną Prawdą. Jeśli sposób, w jaki żyjesz utrzymuje Cię w poczuciu szczęścia, jeśli nie ma nic, co musisz zmienić, aby czuć się spełnionym w życiu, oznacza to, że Twoje życie i Wizja Twego Serca są w zgodzie.

W naszym przekazie używamy słowa „Serce” w celu określenia esencji tego, kim jesteś, Twojej, nazwijmy to, „prawdziwej istoty wewnętrznej”. Tej części Ciebie, gdzie Twoja własna, piękna Prawda, pozbawiona jest jakichkolwiek uwarunkowań i lęków. (Możesz dowiedzieć się więcej na ten temat w części 3. tego cyklu, zatytułowanej “Twoje Serce i Jego Wizja”).

Większość z nas zgadza się, że żyjemy w świecie materialnym. Jesteśmy pewni istnienia świata materialnego, ponieważ możemy doświadczać go za pomocą zmysłów. Wielu z nas zgadza się również, że istnieje świat duchowy. Wierzymy w świat duchowy, bo można go “poczuć” poprzez naszą intuicję, system wierzeń, logiki, lub tak zwany “szósty zmysł”.

Innymi słowy: zgadzamy się z tym czego doświadczamy lub co postrzegamy. Nie ma znaczenia, czy jest to fizyczne/materialne czy też nie.

Jeśli czegoś w jakikolwiek sposób doświadczamy, lub to postrzegamy, wierzymy w tego istnienie.

Kiedyś nauka (tzw. stara szkoła) potwierdzała istnienie świata materialnego i kwestionowała istnienie świata duchowego, nadając mu etykietkę “iluzji”. Obecnie nowoczesna nauka (zwłaszcza fizyka kwantowa) uznaje świat materialny za złudzenie, lub “iluzję” – twierdząc, że to właśnie nasze zmysły i mózg interpretują tę iluzję i sprawiają, że “wierzymy” w rzeczywiste istnienie świata materialnego.

Bez względu na to, czy jesteśmy zwolennikami starych, materialistycznych poglądów nauki czy też tej nowoczesnej, bardziej całościowej – możemy porównać sposoby kierowania życiem do niektórych ustrojów politycznych:

Na przykład do Dyktatury – niektórzy stosują taki styl życia w stosunku do innych – mocno na nich naciskając, aby podporządkowali się ich zasadom i opiniom. Albo do Republiki: Niektórzy poddają się w życiu chwilowym trendom, wierzeniom, albo próbują narzucać innym swe obecne przekonania lub wierzenia. Czy np. Do Demokracji: poddawanie się opinii większości, i prowadzenie życia podług reguł, wierzeń, przekonań, które są propagowane przez większość naszego środowiska. Albo do systemu Monarchicznego: przyjmowanie odpowiedzialności za nasze życie. To my decydujemy o swoim losie.

Nietrudno się domyślić, że jeśli chodzi o całe społeczeństwo, wynik istniejących ustrojów politycznych różni się od tego, co dzieje się, jeśli zastosuje się taki sam system we własnym, indywidualnym życiu. Tak, możemy od razu zauważyć, że jeśli inni dyktują nam, co mamy robić z naszym życiem – to prawdopodobnie będzie to bardziej korzystne dla nich, niż dla nas.

Widzimy wyraźnie, że jeśli chodzi o nasze własne życie – im bardziej sami decydujemy o naszym losie, tym więcej możemy sobie zapewnić szczęścia.

Zostańmy więc Królami i Królowymi własnego życia. Możemy to zrobić. Możemy zrobić wszystko, co chcemy. Nasze życie to nasza osobista podróż. Należy ono do nas i wynika z nas samych.

To MY JESTEŚMY władcami naszego życia.

Warto pamiętać o tym. W każdej chwili, każdego dnia.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze postrzeganie świata wpływa na to, czego jesteśmy w stanie dokonać w świecie dla innych i samych siebie – warto przeczytać rozdział 13. książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, zatytułowany “Loty Percepcji”.

Życzę Ci wspaniałego dnia, we wspaniałym świecie. Ciesz się nim tak, jak TY tego pragniesz.

Darmowe nagrania szkoleniowe – „Wielka 7 w Twoim życiu”

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie