Darmowe nagrania szkoleniowe – „Wielka 7 w Twoim życiu”

Obejrzyj wideo lub przeczytaj tekst pod spodem:

Tajemnice Pięknego Życia – jak nim żyć, jak je kochać, jak je mieć.
Wielka 7-ka w Twoim Życiu – Część 7: Twoja Wizja Siebie

Transkrypt z wideo:

Kim jesteś? Kim jestem?

Czy kiedykolwiek zadawałeś sobie takie pytanie?

Wielu spośród nas to robi. Niezależnie od tego jaką dajesz sobie odpowiedź – wyraża ona Twoje przekonanie o sobie samym w danym momencie.

Twoja wizja siebie nie jest rzeczą stałą. Może się ona zmieniać w zależności od zmiany Twej sytuacji życiowej, statusu, pozycji, a nawet nastroju.

Kiedy czujesz się świetnie, widzisz siebie na szczycie świata. A kiedy masz chandrę postrzegasz się całkiem inaczej.

Tak więc, jakim jesteś naprawdę? Tym na szczycie świata, czy tym w dołku rozpaczy? Tym, którego lubisz i czujesz się z nim dobrze, czy tym którego wstydzisz się i nie akceptujesz?

Albo – może jesteś jednym i drugim. Być może Twoja Wizja Siebie rośnie w Tobie, i z Tobą.

Możesz postrzegać prawdziwego siebie, albo widzieć tylko swój Cień.

Jest to kwestia tego, czy Twoja Wizja Siebie jest w zgodzie z Wizją Twego Serca.

W naszym przekazie używamy słowa „Serce” w celu określenia esencji tego, kim jesteś, Twojej, nazwijmy to, „prawdziwej istoty wewnętrznej”. Tej części Ciebie, gdzie Twoja własna, piękna Prawda, pozbawiona jest jakichkolwiek uwarunkowań i lęków. (Możesz dowiedzieć się więcej na ten temat w części 3. tego cyklu, zatytułowanej “Twoje Serce i Jego Wizja”).

To, co myślisz o sobie, jak również to, co robisz lub czego nie robisz – w głównej mierze zależy od Wizji Twego Serca, Twej Wizji Świata, oraz Twej Wizji Siebie. Są to główne czynniki wpływające na Twoją wyjątkową, jedyną w całym wszechświecie podróż życiową. Podróż, dzięki której poznajesz i uświadamiasz sobie (manifestujesz) siebie.

U podstaw naszego bytu, jako rasa ludzka, wszyscy jesteśmy tacy sami: rozwijamy się, pragniemy i szukamy miłości, przechodzimy przez te same cykle ewolucji – czy to indywidualnie, czy w skali globalnej.

Jednak sposób w jaki wyrażamy ten nasz wspólny “rdzeń”, to, jak stwarzamy siebie i nasze życie na podstawie tego “rdzenia”, sposób w jaki przetwarzamy nasze doświadczenia, jak działamy za pomocą naszego Ciała, Umysłu czy Emocji – to jest zupełnie wyjątkowe. Możemy to sobie wyobrazić jako “krople w oceanie”. Każdy z nas to indywidualna “kropla” w “oceanie”, jaką jest cała ludzkość.

Nie ma ani dwóch identycznych osób, ani dwóch takich samych podróży życiowych.

Nie tylko każdy człowiek jest wyjątkowy. Ale również każde zwierzę, roślina, kamień, ziarnko piasku, kropla wody, czy śnieżynka. Nawet każde źdźbło trawy, każdy listek na drzewie – nie tylko są inne od liści na tym samym drzewie, czy źdźbeł trawy na tym samym trawniku. Ale są także inne od wszystkich innych źdźbeł trawy i listków na całym świecie.

Wyobraź sobie teraz ten ogrom, to niesamowite bogactwo jakie nas otacza, oraz jak wielkie jest ono w nas samych.

Wszystko to ma swój cel:

żeby nasze doświadczenia były unikalne i żeby były ich nieskończone ilości. A po co? Po to, aby ta świadomość, którą jesteśmy ciągle się rozwijała. Gdyż od tego właśnie zależy nasza ewolucja.

Gdy uświadomimy sobie piękno i znaczenie naszego istnienia – w naturalny sposób poszerzamy Wizję Samych Siebie. Doceniamy wtedy, akceptujemy i szanujemy to, kim staliśmy się do tej pory, oraz to, kim jeszcze możemy się stać.

Nie istnieją żadne takie okoliczności, nastroje, czy też emocjonalne rany, które mogłyby ograbić Cię z Twojej godności osobistej lub radości życia. Każdy z nas nosi w sobie naturalnie nam przyrodzone poczucie szczęścia. Kiedy uświadomimy sobie jak cennym jest nasze życie, możemy odszukać wewnątrz to szczęście i przetrzymać wszystko, co próbuje ściągnąć nas w dół.

Jesteś cenny. Jesteś piękny. Jesteś kochany – przez naturę, przez naszą planetę, przez Twój kolejny oddech.

Nie pozwól nikomu powiedzieć Ci, że jest inaczej. Zobacz siebie takim, jakim naprawdę jesteś, a nie przez pryzmat Cieni stworzonych w podświadomości, lub przez pryzmat zranionego Ego czy Twego lęku przed życiem.

Dostrzegaj siebie takim, jakim jesteś: drogocennym Darem, o pięknym Sercu.
Więcej wiadomości o indywidualności i integracji ludzi można odnaleźć w rozdziale 17. książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, zatytułowanym “Skarby w Dłoni Przeznaczenia”.

Życzę Ci wspaniałego dnia. Uczyń go tak pięknym, jakim jesteś Ty.

Darmowe nagrania szkoleniowe – „Wielka 7 w Twoim życiu”

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie