Zmiana życia i rzeczywistości: Czy kiedykolwiek czułeś/-aś zmęczenie lub rozczarowanie dostępnymi dla Ciebie opcjami, nie wiedząc jak uwolnić się od tego uczucia i tych okoliczności? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, nie jesteś sam/-a. Wiele ludzi nigdy nie czuło, że tak naprawdę żyją. Wielu ludziom życie wydaje się albo trudne, albo nudne, rozczarowujące i toczące się jakby na „autopilocie”.  

Chcesz wprowadzić zmiany w życiu?

Wybierz temat.

Ścieżki życia i kariery
Zdrowie fizyczne i emocjonalne
Związki romantyczne i rodzina
Zmienianie rzeczywistości i duchowość

Nieskończoność, podróże kosmiczne czy międzygalaktyczne, zmienianie rzeczywistości za pomocą myśli – wszystko to staje się możliwe jeśli zachowana jest harmonia z energiami tworzącymi świat. Każdy z nas jest w stanie to zrobić i rozwinąć swój nieograniczony potencjał.

Istnieje plan, według którego funkcjonuje cały świat materialny – będąc jednym ogromnym Polem Energii.

Każdy z nas istnieje w tym polu jako indywidualna świadomość, jednocześnie będąc częścią całego tego pola – podlegającego Mocom (energiom) tworzącym świat materialny, oraz znajdującym odbicie jako procesy wewnętrzne zachodzące podczas naszej bieżącej ewolucji.

Zmiana życia i rzeczywistości jest możliwa przy użyciu specificznych częstotliwości wibracji zastosowanych w technologii – określone równania matematyczne podawane są na wyższych stopniach zaawansowanych poziomów Nauk Nadziei – ale także częstotliwości takie mogą być wytwarzane przez ludzki mózg.

Zmiana życia i rzeczywistości - Johanna Kern

Zmiana życia i rzeczywistości nie jest fantazją

Od wieków znani i wpływowi ludzie sukcesu używali skutecznych narzędzi, które przynosiły im nadzwyczajne wyniki. Krok po kroku wielu zwykłych ludzi zmieniło porażki w sukcesy, choroby w zdrowie, a nieszczęścia w radość życia.

Rozpoczyna się dla nas nowa era: świadomego i pięknego życia z prawdziwą wolnością doświadczania tego, czego chcemy, dokładnie tak, jak chcemy i pozostając w harmonii z naszą Własną Prawdą.  

Nauki Nadziei pomagają wielu ludziom odmienić życie i stworzyć dla siebie lepszą rzeczywistość.

Nauki Nadziei nie mają na celu zmieniać tego, kim jesteś, ani zmieniać Twojego systemu wierzeń – BEZ WZGLĘDU NA TO, czy reprezentujesz poglądy naukowe, ateistyczne czy religijne. Nauki Nadziei mają na celu zapewnieni Ci pomocy w Twoim rozwoju aż do osiągnięcia przez Ciebie pełni Twojego potencjału. 

  • MOŻESZ zmienić swoją sytuację życiową

  • MOŻESZ przezwyciężyć swoje podświadome blokady

  • MOŻESZ poprawić swoje zdrowie fizyczne i emocjonalne

  • MOŻESZ obudzić pewne obszary swojego mózgu i osiągnąć pełnię swojego potencjału

  •  
  • MOŻESZ użyć swoich myśli do zmieniania rzeczywistości

  •  
  • MOŻESZ zrozumieć swój życiowy cel i wypełnić swoje przeznaczenie

  • MOŻESZ żyć w spełnieniu, szczęściu i miłości 

Jak to możliwe?

Zmiana życia i rzeczywistości - Johanna Kern

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka filmowa urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka, tłumaczy to krok po kroku i dzieli się z nami potężną wiedzą starożytnych Mistrzów, których nauki dają nam moc i narzędzia do zmiany życia i rzeczywistości. 

 

 

W następstwie niezwykłych wydarzeń, które radykalnie zmieniły jej podejście do spraw zawodowych i osobistych, od wielu lat doradza i prowadzi konsultacje dotyczące zdrowia, duchowości, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, ścieżek życia i kariery zawodowej. Pomaga innym dokonać niezbędnych zmian, aby prowadzić szczęśliwe i spełnione życie, pełne miłości, naprawdę świadome i zgodne z własną Prawdą. (Cała Biografia tutaj)

Pośród miliardów innych ludzi na naszej planecie – jesteś jedyną osobą o takich a nie innych cechach zewnętrznych i wewnętrznych. O takim a nie innym sposobie myślenia, postrzegania i wyrażania siebie.

Posiadasz unikalny Umysł i unikalne Serce. Nie ma nikogo takiego jak Ty jak Ziemia długa i szeroka! 

Jesteś tutaj, by wiedzieć, że nie masz żadnych ograniczeń.

Jesteś tutaj, by stać się w pełni tym, kim możesz się stać.

Wybierz temat:

Ścieżki życia i kariery
Zdrowie fizyczne i emocjonalne
Związki romantyczne i rodzina
Zmienianie rzeczywistości i duchowość