Zdrowie fizyczne i emocjonalne
Zmienianie Rzeczywistości i Duchowość
Blog

“Z” jak Zdrowie:

(fizyczne, emocjonalne, umysłowe i duchowe):

– Znajdujesz

– Zyskujesz

– Zakwitasz

 

Cokolwiek myślimy o sobie, jak postrzegamy siebie pod względem zdrowia, siły, wytrzymałości lub piękna – staje się to naszą codziennością.

Nasze myśli stają się planami, według których powstają nasze kolejne doświadczenia, a nasz dobrostan zależy od naszej woli.

Jak rozumiesz stan pełnego dobrostanu? Czy Twoje życie to odzwierciedla? Czy pozwalasz sobie doświadczyć pełnego Zdrowia: fizycznego, emocjonalnego, umysłowego i duchowego? A jeśli nie – co sądzisz, że stoi Ci na przeszkodzie do zdrowego, szczęśliwego i spełnionego życia?

Aby uzyskać pełen dobrostan we wszystkich dziedzinach życia – trzeba chcieć znaleźć i dokładnie przyjrzeć się temu, co blokuje nas w życiu. Potrzebujemy jasno określić to, co nas ogranicza: Czy jest to nasze środowisko? Sposób, w jaki nas wychowano? Sposób, w jaki inni wpływają na to, co myślimy lub robimy?

Musimy zakwestionować swoje własne motywy oraz jasno zrozumieć dlaczego i w jaki sposób inni przyczyniają się do naszej sytuacji poprzez swoje opinie lub działania.

Znalezienie i wyraźne określenie swoich ograniczeń jest pierwszym krokiem do pełnego życiowego dobrostanu.

Kiedy pozwolimy sobie „wyjść poza schemat” i zmienić swoje zwykłe automatyczne myślenie na świadome i celowe – kierowane naszą wolą prowadzenia zdrowego życia – to znak początku naszego dobrostanu.

Znajdujemy wtedy na swojej drodze wszystko, czego nam potrzeba: chęci, entuzjazm, siły i możliwości.

 

 

Prawdziwe życiowe Zdrowie jest procesem wdrażania we wszystkie dziedziny życia swoich standardów dobrostanu. Ujmując to pokrótce – Twoje standardy dobrostanu stają się Twoim stylem życia.

Zyskujesz w ten sposób kompletność.

Taka kompletność prowadzi do spełnienia. Spełnienie prowadzi do szczęścia. Szczęście prowadzi do zdrowia (fizycznego, emocjonalnego, umysłowego i duchowego). Zdrowie prowadzi do radości. Radość prowadzi do świadomości. Świadomość prowadzi do kompletności. I tak cały ten cykl zostaje zakończony.

Aby uzyskać prawdziwe Zdrowie – postrzegaj je jako kompletność.

Starożytne kultury dobrze o tym wiedziały i dlatego starożytni Mistrzowie nauczali jak żyć zdrowym życiem – podchodząc do niego holistycznie (całościowo).

Życie, które odzwierciedla kompletność – to życie kierowane mądrością Serca.

* W Naukach Nadziei używamy słowa „Serce” w celu określenia esencji tego, kim jesteś. Twojej „prawdziwej istoty wewnętrznej”. Tej części Ciebie, gdzie Twoja własna, piękna prawda pozbawiona jest jakichkolwiek uwarunkowań i lęków.

Nasz dobrostan zależy od stanu naszego Serca. Nasze Serce i nasze życie to naczynia połączone.

Szczęśliwe życie równa się szczęśliwemu Sercu. Szczęśliwe Serce równa się szczęśliwemu Życiu.

 

W całej historii ludzkości można znaleźć przykłady, jak różne społeczeństwa były i są zaprogramowane do życia w przekonaniu, że ludzie muszą zawsze coś płacić w jakiejkolwiek postaci, aby pozostać przy życiu, być zdrowym, bezpiecznym, albo żeby być w stanie żyć jakimś lepszym życiem. Bo inaczej – nasze życie lub szczęście będą zagrożone.

Czasami wmawia się nam, że zagrożenie dla naszego szczęśliwego życia sięga nawet poza nasze życie. I możemy żyć w strachu, że będziemy cierpieć niedolę również w życiu pozagrobowym.

I w ten sposób, krok po kroku, od wieków już rasa ludzka zostaje zastraszana i ograbiana z przyrodzonego nam prawa do życia, jakie jest nam przeznaczone: w szczęściu, zdrowiu, dostatku i spełnieniu.

Z pokolenia na pokolenie przekazywane są nam te ograniczenia i programowana jest nasza podświadomość, aby utrzymać większość z nas uwięzionych w przekonaniu, że nie możemy posiadać takiego życia, jakiego chcemy.

Jednak nie ma żadnej potrzeby, aby tak nadal było.

Mamy prawo powiedzieć „dość”. Mamy moc, aby zmienić swoją rzeczywistość. Mamy moc, aby uwolnić się od wszelkich ograniczeń, które działają przeciwko nam, nie pozwalając nam żyć życiem, jakiego głęboko pragniemy.

Uwolnij swój Umysł od uwarunkowań z przeszłości i zaufaj swemu Sercu. Ono dobrze wie, co dla Ciebie najlepsze.

Nie bój się życia, jest po prostu życiem – naturalnym procesem, który może być harmonijny i radosny, jeśli tylko na to pozwolisz.

Nasz życiowy dobrostan jest naszym przyrodzonym prawem. Mamy prawo do zakwitnięcia pełnią Zdrowia we wszystkich dziedzinach życia.

Mamy wolną wolę, aby decydować, kiedy chcemy zacząć wprowadzać w życie swoje prawo do zakwitnięcia pełnią Zdrowia.

Przydatna Afirmacja:

„Otwieram się na swobodny przypływ wszelkiego dobra. Pozwalam sobie na osiągnięcie i posiadanie wszystkiego, czego pragnę. Nastał odpowiedni czas, abym zaczął/ęła otrzymywać wszystko, na co zasługuję. Znajduję się w odpowiednim miejscu w życiu, aby zaczęło przychodzić do mnie wszystko, o czym marzę.”fragment z książki  „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, Johanny Kern.

O AUTORCE

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

 

Zdrowie fizyczne i emocjonalne
Zmienianie Rzeczywistości i Duchowość
Blog

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie