15 Paź

ZAPEWNIJ SOBIE DOBROBYT: MATERIALNY, DUCHOWY I EMOCJONALNY

ZAPEWNIJ SOBIE DOBROBYT: PRZYCIĄGNIJ I ZAAKCEPTUJ DOSTATEK – CIESZ SIĘ NIM, BO MASZ DO NIEGO PEŁNE PRAWO

Tak, jak każdy na naszej planecie – zasługujesz na to, co najlepsze w życiu. I możesz to mieć. Żyjemy na planecie pełnej Obfitości, na której każda osoba i każda istota może wieść radosne i dostatnie życie.

Nie ma żadnego uzasadnienia dla głodu, biedy i krzywdy ludzkiej. Dobrze to już wiemy. Znamy też powody, dla których wielu ludzi żyje w ubóstwie i niedoli: są to chciwość innych ludzi, brak ich zrozumienia tej prostej prawdy, że Obfitość jest przyrodzonym prawem każdego człowieka, a także ich strach przed tym, że – będąc tym, kim są – nie są wystarczająco dobrzy, czy też bezpieczni.

Na świecie jest wystarczająco dużo Obfitości, by każdy mógł wieść szczęśliwe, przyzwoite i godne życie.

Jest wystarczająco dużo Bogactw, byśmy wszyscy mogli poczuć się zadbani, cenni i kochani.

Wiesz już przecież jak odczuwać Obfitość. Cieszyłeś/aś się już Obfitością doświadczeń, być może przyjaciół lub pomysłów. Obfitość jest Ci dobrze znana. Możesz wybrać życie pełne Obfitości.

Otwieranie się na Dobrobyt odbywa się w trzech krokach.

Po pierwsze, musimy zaakceptować fakt, że na niego zasługujemy.

Po drugie, musimy zrozumieć, że Dobrobyt otacza nas i że nasza hojna planeta ma wystarczająco dużo bogactwa do zaoferowania każdemu.

Po trzecie, musimy zaprzyjaźnić się z Dobrobytem i powitać go w naszym życiu.

Aby to zrobić – trzeba sięgnąć głęboko do swojej podświadomości i zmienić wewnętrzne wdrukowane przekonania, które powstrzymują nas od prowadzenia życia, jakiego chcemy. Nie dzieje się to z dnia na dzień. Potrzeba odpowiedniego czasu i odpowiednich narzędzi aby to uczynić. 

PAMIĘTAJ: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ – to 90% wszystkich naszych reakcji, przekonań i działań. Jest odpowiedzialna za nasze przekonania, wartości, zwyczaje, emocje, mechanizmy obronne itp., które mogą utrzymywać nas w błędnym kieracie sabotowania własnego życia i dobra.

TO CD ZOSTAŁO ZAPROJEKTOWANE TAK, BY POMÓC CI STOPIĆ PODŚWIADOME LĘKI I BLOKADY, DOKONAĆ ZMIAN W TWOJEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ, PRZYCIĄGNĄĆ DOBROBYT I ZAPEWNIĆ CI WEWNĘTRZNĄ PEWNOŚĆ W SIĘGANIU PO TO, CO TWOJE.

Wystarczy słuchać tej płyty w stanie relaksu (od 30 dni do 6 tygodni) i obserwować zmiany zachodzące w Twoim życiu:

Możesz mieć wystarczająco dużo bogactwa, aby żyć życiem, jakim chcesz się cieszyć.

Bycie zamożnym nie powstrzymuje Cię od bycia dobrym.

Nie musisz już więcej odmawiać sobie niczego.

 

 

POSŁUCHAJ ŚCIEŻKI NR 1 – WPROWADZENIE 10:54 MIN:

ŚCIEŻKA NR 2 – POZBYWANIE SIĘ NEGATYWNYCH PODŚWIADOMOYCH ZAPROGRAMOWAŃ 25: 30 MIN. POSŁUCHAJ FRAGMENTU – 7:19 MIN. Zaleca się słuchać w słuchawkach:

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 396 HZ, pozwalające stopić negatywne myślenie, negatywne emocje, ewentualne poczucie winy i destrukcyjne wzorce zachowań. W połączeniu z wiadomościami i częstotliwościami, które wpływają na Twoją podświadomość i szyszynkę, będą pomocne w poradzeniu sobie ze źródłem Twoich przekonań niepozwalających Ci na dostatnie, wygodne i spełnione życie.

ŚCIEŻKA NR 3 – PRZYCIĄGANIE I AKCEPTOWANIE DOBROBYTU – 31:46 min:

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 528 HZ, które znane są z wywoływania prawdziwej transformacji i cudów. Połączone one są w nagraniu z przekazami podprogowymi i dźwiękami przyrody. Ma to na celu pomóc Ci dokonać zmian w Twojej sytuacji życiowej, przyciągnąć Dobrobyt i zapewnić Ci wewnętrzną pewność w sięganiu po to, co Twoje.

Przekazy podprogowe znajdujące się w nagraniu można przeczytać w książeczce dołączonej do płyty i stosować je dodatkowo jako codzienne afirmacje.

Ta płyta CD zawiera wysoce skuteczne narzędzia starożytnych Mistrzów, takie jak wiadomości i częstotliwości działające na podświadomość i szyszynkę, przekazy podprogowe pomagające pozbyć się starych wzorców i przeprogramować podświadomość na zaakceptowanie, przyciąganie i czerpanie radości z Dobrobytu, a także częstotliwości solfeżowe na poziomie 396 HZ i 528 HZ.

Częstotliwości solfeżowe wykorzystane w tym nagraniu stanowią odzwierciedlenie silnego pola magnetycznego i kompozycji starożytnej 6-tonowej skali.

Ścieżka nr 2 zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 396 HZ, pozwalające stopić negatywne myślenie, negatywne emocje, ewentualne poczucie winy i destrukcyjne wzorce zachowań. W połączeniu z wiadomościami i częstotliwościami, które wpływają na Twoją podświadomość i szyszynkę, będą pomocne w poradzeniu sobie ze źródłem Twoich przekonań niepozwalających Ci na dostatnie, wygodne i spełnione życie.

Ścieżka nr 3 zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 528 HZ, które znane są z wywoływania prawdziwej transformacji i cudów. Połączone one są w nagraniu z przekazami podprogowymi i dźwiękami przyrody. Ma to na celu pomóc Ci dokonać zmian w Twojej sytuacji życiowej, przyciągnąć Dobrobyt i zapewnić Ci wewnętrzną pewność w sięganiu po to, co Twoje.

Przekazy podprogowe znajdujące się w nagraniu można przeczytać w książeczce dołączonej do płyty i stosować je dodatkowo jako codzienne afirmacje.

Aby w pełni skorzystać z tych nagrań – ZALECA SIĘ SŁUCHAĆ ICH W SŁUCHAWKACH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                    KRĄŻEK                                                                                     OKŁADKA TYŁ

„Istnieje powód, dla którego nie możesz cieszyć się dostatnim życiem lub dlaczego nie możesz utrzymać pewnego komfortu (lub bogactwa) w życiu. Może to się wywodzić z Twoich przekonań wierzeniowych lub kulturowych, lub mogą to być wpływy Twoich opiekunów i nauczycieli w dzieciństwie i wczesnej młodości. Mogą to też być Twoje własne przekonania, że nie jesteś godny/a dostatniego życia, albo też sądzisz,  że zamożne życie jest po prostu niewłaściwe w świecie, w którym tak wiele ludzi jeszcze cierpi.

Ale wiesz co, kiedy Twoje życie się poprawi, możesz zdecydować się żeby pomóc innym w jaki chcesz sposób, aby oni także mogli stanąć na własnych nogach. Bycie zamożnym lub bogatym nie oznacza bycia samolubnym. Zawsze mamy wybór, kim i jak chcemy być ” – Johanna Kern

Johanna Kern to kanadyjska reżyserka, scenarzystka i producentka, wielokrotnie nagradzana pisarka urodzona i wychowana w Polsce – posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinie zdrowia, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, życia i śmierci oraz kariery zawodowej.

Czerpiąc z ponad 20-letniego doświadczenia zaprojektowała tę płytę CD, aby pomóc Ci cieszyć się w życiu Obfitością materialną, duchową i emocjonalną.

INNE DOSTĘPNE PŁYTY CD JOHANNY KERN (klikaj na obrazki):

Okladka-Front_1200_new2SSN_PRZODCDBookletOutsideTemplate

Johanna Kern twoje piękne ciało

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami w płytotece Johanny Kern oraz nowymi artykułami na jej blogu – zapisz się na Newsletter:

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: http://johannakern.pl/newsletter/

   

 


 KANAŁ JOHANNY
KERN NA YOUTUBIE:

WIELE CIEKAWYCH RZECZY DO OBEJRZENIA. Zajrzyj tam i obejrzyj 2 min. zwiastun, który wita odwiedzających.

SUBSKRYBUJ, ŻEBY BYĆ NA BIEŻĄCO (kliknij na obrazek):

JK PL YOUTUBE 2

 

 

zobacz inne wpisy