Zapewnij sobie dobrobyt: przyciągnij i zaakceptuj dostatek.

Ciesz się nim, bo masz do niego pełnie prawo.

Tak, jak każdy na naszej planecie – zasługujesz na to, co najlepsze w życiu. I możesz to mieć. Żyjemy na planecie pełnej Obfitości, na której każda osoba i każda istota może wieść radosne i dostatnie życie.

  • Nie ma żadnego uzasadnienia dla głodu, biedy i krzywdy ludzkiej. Dobrze to już wiemy. Znamy też powody, dla których wielu ludzi żyje w ubóstwie i niedoli: są to chciwość innych ludzi, brak ich zrozumienia tej prostej prawdy, że Obfitość jest przyrodzonym prawem każdego człowieka, a także ich strach przed tym, że – będąc tym, kim są – nie są wystarczająco dobrzy, czy też bezpieczni.

Przyciągnij i zaakceptuj Dostatek – ciesz się nim, bo masz do niego pełne prawo

Przyciągnij i zaakceptuj Dostatek – ciesz się nim, bo masz do niego pełne prawo

Na świecie jest wystarczająco dużo Obfitości, by każdy mógł wieść szczęśliwe, przyzwoite i godne życie.

Jest wystarczająco dużo Bogactw, byśmy wszyscy mogli poczuć się zadbani, cenni i kochani.

„Istnieje powód, dla którego nie możesz cieszyć się dostatnim życiem lub dlaczego nie możesz utrzymać pewnego komfortu (lub bogactwa) w życiu. Może to się wywodzić z Twoich przekonań wierzeniowych lub kulturowych, lub mogą to być wpływy Twoich opiekunów i nauczycieli w dzieciństwie i wczesnej młodości. Mogą to też być Twoje własne przekonania, że nie jesteś godny/a dostatniego życia, albo też sądzisz,  że zamożne życie jest po prostu niewłaściwe w świecie, w którym tak wiele ludzi jeszcze cierpi.

Ale wiesz co, kiedy Twoje życie się poprawi, możesz zdecydować się żeby pomóc innym w jaki chcesz sposób, aby oni także mogli stanąć na własnych nogach. Bycie zamożnym lub bogatym nie oznacza bycia samolubnym. Zawsze mamy wybór, kim i jak chcemy być ” 

Johanna Kern

Johanna Kern

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka (Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Nauki Nadziei”„365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, Sekrety Miłości”, „Kraina Cieni: Legenda ) – posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinach zdrowia, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, ścieżek życia i kariery.

Czerpiąc ze swojego doświadczenia i wiedzy, wynikających z ponad 20. lat pełnej sukcesów kariery zawodowej i doradztwa, zaprojektowała to nagranie, aby pomóc Ci doświadczyć prawdziwej Obfitości w życiu.

Wiesz już przecież jak odczuwać Obfitość. Cieszyłeś/aś się już Obfitością doświadczeń, być może przyjaciół lub pomysłów. Obfitość jest Ci dobrze znana. Możesz wybrać życie pełne Obfitości.

Otwieranie się na Dobrobyt odbywa się w trzech krokach.

  • Po pierwsze, musimy zaakceptować fakt, że na niego zasługujemy.

  • Po drugie, musimy zrozumieć, że Dobrobyt otacza nas i że nasza hojna planeta ma wystarczająco dużo bogactwa do zaoferowania każdemu.

  • Po trzecie, musimy zaprzyjaźnić się z Dobrobytem i powitać go w naszym życiu.

Aby to zrobić – trzeba sięgnąć głęboko do swojej podświadomości i zmienić wewnętrzne wdrukowane przekonania, które powstrzymują nas od prowadzenia życia, jakiego chcemy. Nie dzieje się to z dnia na dzień. Potrzeba odpowiedniego czasu i odpowiednich narzędzi aby to uczynić. 

PAMIĘTAJ: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ – to 90% wszystkich naszych reakcji, przekonań i działań. Jest odpowiedzialna za nasze przekonania, wartości, zwyczaje, emocje, mechanizmy obronne itp., które mogą utrzymywać nas w błędnym kieracie sabotowania własnego życia i dobra. Aby skutecznie przeprogramować naszą podświadomość, najlepiej to robić w stanie głębokiego relaksu.

Wystarczy słuchać tego nagrania codziennie i obserwować zmiany zachodzące w Twoim życiu: 

POSŁUCHAJ ŚCIEŻKI NR 1 – WPROWADZENIE 10:54 MIN:

 

ŚCIEŻKA NR 2 – POZBYWANIE SIĘ NEGATYWNYCH PODŚWIADOMOYCH ZAPROGRAMOWAŃ 25: 30 MIN. POSŁUCHAJ FRAGMENTU – 7:19 MIN. Zaleca się słuchać w słuchawkach:

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 396 HZ, pozwalające stopić negatywne myślenie, negatywne emocje, ewentualne poczucie winy i destrukcyjne wzorce zachowań. W połączeniu z wiadomościami i częstotliwościami, które wpływają na Twoją podświadomość i szyszynkę, będą pomocne w poradzeniu sobie ze źródłem Twoich przekonań niepozwalających Ci na dostatnie, wygodne i spełnione życie.

ŚCIEŻKA NR 3 – PRZYCIĄGANIE I AKCEPTOWANIE DOBROBYTU – 31:46 min:

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 528 HZ, które znane są z wywoływania prawdziwej transformacji i cudów. Połączone one są w nagraniu z przekazami podprogowymi i dźwiękami przyrody. Ma to na celu pomóc Ci dokonać zmian w Twojej sytuacji życiowej, przyciągnąć Dobrobyt i zapewnić Ci wewnętrzną pewność w sięganiu po to, co Twoje.

Przyciągnij i zaakceptuj Dostatek – ciesz się nim, bo masz do niego pełne prawo

Przyciągnij i zaakceptuj Dostatek – ciesz się nim, bo masz do niego pełne prawo

Twój mózg potrzebuje odpowiedniego czasu na zmianę swojego neuronowego „okablowania”. Aby uzyskać odpowiednie rezultaty: zaleca się słuchać tego nagrania codziennie – od 30 dni do 6 tygodni. 

Możesz mieć wystarczająco dużo bogactwa, aby żyć takim życiem, na jakie w pełni zasługujesz.
Bycie bogatym nie powstrzymuje Cię od bycia dobrym człowiekiem.
Naprawdę nie musisz już więcej odmawiać sobie życia w dostatku.”  – Johanna Kern

To nagranie zostało zaprojektowane tak, aby pomóc Ci stopić podświadome lęki i blokady, dokonać zmian w Twojej sytuacji życiowej, przyciągnąć dobrobyt i zapewnić Ci wewnętrzną pewność w sięganiu po to, co Twoje.

DOSTĘPNE NAGRANIA MP3 NA PRZEPROGRAMOWANIE PODŚWIADOMOŚCI 

Posłuchaj darmowych fragmentów TUTAJ

Nagrania MP3 Johanny Kern

Nagrania MP3 Johanny Kern

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie