Zapewnij sobie dobrobyt: przyciągnij i zaakceptuj dostatek.

Ciesz się nim, bo masz do niego pełnie prawo.

Tak, jak każdy na naszej planecie – zasługujesz na to, co najlepsze w życiu. I możesz to mieć. Żyjemy na planecie pełnej Obfitości, na której każda osoba i każda istota może wieść radosne i dostatnie życie.

  • Nie ma żadnego uzasadnienia dla głodu, biedy i krzywdy ludzkiej. Dobrze to już wiemy. Znamy też powody, dla których wielu ludzi żyje w ubóstwie i niedoli: są to chciwość innych ludzi, brak ich zrozumienia tej prostej prawdy, że Obfitość jest przyrodzonym prawem każdego człowieka, a także ich strach przed tym, że – będąc tym, kim są – nie są wystarczająco dobrzy, czy też bezpieczni.

Na świecie jest wystarczająco dużo Obfitości, by każdy mógł wieść szczęśliwe, przyzwoite i godne życie.

Jest wystarczająco dużo Bogactw, byśmy wszyscy mogli poczuć się zadbani, cenni i kochani.

„Istnieje powód, dla którego nie możesz cieszyć się dostatnim życiem lub dlaczego nie możesz utrzymać pewnego komfortu (lub bogactwa) w życiu. Może to się wywodzić z Twoich przekonań wierzeniowych lub kulturowych, lub mogą to być wpływy Twoich opiekunów i nauczycieli w dzieciństwie i wczesnej młodości. Mogą to też być Twoje własne przekonania, że nie jesteś godny/a dostatniego życia, albo też sądzisz,  że zamożne życie jest po prostu niewłaściwe w świecie, w którym tak wiele ludzi jeszcze cierpi.

Ale wiesz co, kiedy Twoje życie się poprawi, możesz zdecydować się żeby pomóc innym w jaki chcesz sposób, aby oni także mogli stanąć na własnych nogach. Bycie zamożnym lub bogatym nie oznacza bycia samolubnym. Zawsze mamy wybór, kim i jak chcemy być ” 

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka (Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Nauki Nadziei”„365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia”, Sekrety Miłości dla Każdego”, „Kraina Cieni: Legenda ) – posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinach zdrowia, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, ścieżek życia i kariery.

Czerpiąc ze swojego doświadczenia i wiedzy, wynikających z ponad 20. lat pełnej sukcesów kariery zawodowej i doradztwa, zaprojektowała to nagranie, aby pomóc Ci doświadczyć prawdziwej Obfitości w życiu.

Wiesz już przecież jak odczuwać Obfitość. Cieszyłeś/aś się już Obfitością doświadczeń, być może przyjaciół lub pomysłów. Obfitość jest Ci dobrze znana. Możesz wybrać życie pełne Obfitości.

Otwieranie się na Dobrobyt odbywa się w trzech krokach.

  • Po pierwsze, musimy zaakceptować fakt, że na niego zasługujemy.

  • Po drugie, musimy zrozumieć, że Dobrobyt otacza nas i że nasza hojna planeta ma wystarczająco dużo bogactwa do zaoferowania każdemu.

  • Po trzecie, musimy zaprzyjaźnić się z Dobrobytem i powitać go w naszym życiu.

Aby to zrobić – trzeba sięgnąć głęboko do swojej podświadomości i zmienić wewnętrzne wdrukowane przekonania, które powstrzymują nas od prowadzenia życia, jakiego chcemy. Nie dzieje się to z dnia na dzień. Potrzeba odpowiedniego czasu i odpowiednich narzędzi aby to uczynić. 

PAMIĘTAJ: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ – to 90% wszystkich naszych reakcji, przekonań i działań. Jest odpowiedzialna za nasze przekonania, wartości, zwyczaje, emocje, mechanizmy obronne itp., które mogą utrzymywać nas w błędnym kieracie sabotowania własnego życia i dobra. Aby skutecznie przeprogramować naszą podświadomość, najlepiej to robić w stanie głębokiego relaksu.

Wystarczy słuchać tego nagrania codziennie i obserwować zmiany zachodzące w Twoim życiu: 

POSŁUCHAJ ŚCIEŻKI NR 1 – WPROWADZENIE 10:54 MIN:

 

ŚCIEŻKA NR 2 – POZBYWANIE SIĘ NEGATYWNYCH PODŚWIADOMOYCH ZAPROGRAMOWAŃ 25: 30 MIN. POSŁUCHAJ FRAGMENTU – 7:19 MIN. Zaleca się słuchać w słuchawkach:

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 396 HZ, pozwalające stopić negatywne myślenie, negatywne emocje, ewentualne poczucie winy i destrukcyjne wzorce zachowań. W połączeniu z wiadomościami i częstotliwościami, które wpływają na Twoją podświadomość i szyszynkę, będą pomocne w poradzeniu sobie ze źródłem Twoich przekonań niepozwalających Ci na dostatnie, wygodne i spełnione życie.

ŚCIEŻKA NR 3 – PRZYCIĄGANIE I AKCEPTOWANIE DOBROBYTU – 31:46 min:

Ta ścieżka zawiera częstotliwości solfeżowe na poziomie 528 HZ, które znane są z wywoływania prawdziwej transformacji i cudów. Połączone one są w nagraniu z przekazami podprogowymi i dźwiękami przyrody. Ma to na celu pomóc Ci dokonać zmian w Twojej sytuacji życiowej, przyciągnąć Dobrobyt i zapewnić Ci wewnętrzną pewność w sięganiu po to, co Twoje.

Twój mózg potrzebuje odpowiedniego czasu na zmianę swojego neuronowego „okablowania”. Aby uzyskać odpowiednie rezultaty: zaleca się słuchać tego nagrania codziennie – od 30 dni do 6 tygodni. 

Możesz mieć wystarczająco dużo bogactwa, aby żyć takim życiem, na jakie w pełni zasługujesz.
Bycie bogatym nie powstrzymuje Cię od bycia dobrym człowiekiem.
Naprawdę nie musisz już więcej odmawiać sobie życia w dostatku.”  – Johanna Kern

To nagranie zostało zaprojektowane tak, aby pomóc Ci stopić podświadome lęki i blokady, dokonać zmian w Twojej sytuacji życiowej, przyciągnąć dobrobyt i zapewnić Ci wewnętrzną pewność w sięganiu po to, co Twoje.

POLSKIE WYDANIE DOSTĘPNE ZA GRANICĄ: LINK TUTAJ WYSYŁAJĄ DO WSZYSTKICH KRAJÓW NA ŚWIECIE 

ANGIELSKIE WYDANIE: LINK TUTAJ  WYSYŁAJĄ DO WSZYSTKICH KRAJÓW NA ŚWIECIE

 

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

KIEDY ZAPISZESZ SIĘ NA NEWSLETTER JOHANNY KERN OTRZYMASZ:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

 

 

JK PL YOUTUBE 2