Zmienianie rzeczywistości i duchowość
Blog
Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern

W majowym (2019) wydaniu amerykańskiego miesięcznika „Conscious Shift Magazine” („Magazyn Świadomej Zmiany”) ukazał się artykuł Johanny Kern pt. „Zaprzestanie naszej własnej wewnętrznej „wojny” jako manifest na rzecz pokoju na świecie.”

Magazyn ten posiada wiele tysięcy czytelników online w całej Ameryce i koncentruje się na zmianach zachodzących w naszym dzisiejszym świecie. 

Pod spodem znajduje się tłumaczenie tego artykułu.

Zaprzestanie naszej własnej wewnętrznej „wojny” jako manifest na rzecz pokoju na świecie.

Johanna Kern

Świat, w którym żyjemy, jest pełen zranionych „ja”. Świat, w którym żyjemy, odzwierciedla naszą wspólną wizję nas samych. Nie jest już żadną tajemnicą, że to my sami tworzymy własną rzeczywistość. A ta rzeczywistość opiera się na tym, jak postrzegamy siebie i świat, w którym żyjemy.

I to nie jest już jakieś mistyczne przesłanie. To czysta nauka.

Przeprowadzono bardzo liczne badania, których wynik potwierdza to, co Starożytni Mistrzowie mówili o zmienianiu rzeczywistości za pomocą częstotliwości naszych myśli.

Cała dziedzina fizyki, tej którą znamy, oparta jest na teorii kwantowej, która z kolei stanowi podstawę jednej trzeciej całej światowej gospodarki i jej produktów. 

Cała dziedzina fizyki, tej którą znamy, oparta jest na teorii kwantowej, która z kolei stanowi podstawę jednej trzeciej całej światowej gospodarki i jej produktów. Ojcowie mechaniki kwantowejNiels Bohr i Werner Heisenberg, wspólnie otrzymali nagrodę Nobla za swoją pracę w 1965 roku. Mechanika kwantowa stała się najbardziej precyzyjną teorią fizyki, nie tylko wyjaśniającą wszystko – np. jak świecą gwiazdy i słońce, lub dlaczego obiekty wydają się być twardą masą, ale również dała nam wszystko począwszy od chipów komputerowych, poprzez tranzystory, lasery, aż do bomb atomowych.

Dwie podstawowe zasady teorii kwantowej to:

1. Rzeczywistość – jest tworzona przez tzw. Obserwatora.
2. Połączalność – wszelkie rzeczy, które kiedykolwiek w jakikolwiek sposób na siebie oddziaływały, są na zawsze połączone, “powiązane”.

Oznacza to, że teoria kwantowa wskazuje nam, że świat materialny/fizyczny, jaki postrzegamy poprzez nasze zmysły – nie istnieje. Jest tylko Iluzją. To, co widzimy istnieje tylko w naszych, tzw. Obserwatorów, mózgach, a dokładniej w naszych Umysłach, które podsumowują doświadczenia naszych zmysłów – dając nam iluzję “rzeczywistości”.

NATOMIAST “połączalność” oznacza, że wszyscy tworzymy i współtworzymy nasz świat nie tylko dla siebie, ale także dla tych, z którymi w jakikolwiek sposób jesteśmy połączeni. Czyli praktycznie z całą przyrodą, wszechświatem i wszystkimi ludźmi na planecie. A to dlatego, że na poziomie energii jesteśmy połączeni ze wszystkim, co istnieje, w taki czy inny sposób.

Wszyscy jesteśmy częścią wielkiego pola Energii, która pozwala nam tworzyć to, co uważamy za naszą “rzeczywistość”.

Teraz wyobraź sobie, że nasze myśli są jak fale radiowe. Wszystko, co myślimy, ma swoją szczególną wibrację, i dlatego też – w zależności od częstotliwości ich drgań/wibracji – nasze myśli mają taką lub inną jakość oraz zasięg, decydując jak nasze myślenie wpływa na “rzeczywistość” (iluzję), którą tworzymy i współtworzymy. Niezależnie od tego, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie.

Naukowcy zauważyli, że skupienie masowej bądź indywidualnej uwagi ma wpływ na różne formy materii.

W latach 90. XX wieku przeprowadzono badania podczas międzynarodowych transmisji z meczów sportowych, mierząc za pomocą odpowiednich przyrządów nielokalną właściwość pola świadomości. Wyniki tych badań były ekscytująco pozytywne (zob. badania Deana Radina, Rogera D. Nelsona, Richarda Blasbanda, Dicka Biermana – i wielu innych naukowców). Co więcej, badania przeprowadzone nad tzw. „zbiorowym pragnieniem jakiegoś rezultatu” pokazały wyraźnie potężne skutki zbiorowej intencji (zob. trwające przez kilka dziesięcioleci badania Rogera D. Nelsona na Uniwersytecie Princeton dotyczące „życzenia dobrej pogody” na czas graduacji lub efekty zaawansowanego programu Transcendentalnej Medytacji, który doprowadził do znacznego zmniejszenia liczby popełnionych zabójstw w USA oraz brutalnych przestępstw kryminalnych w większych amerykańskich miastach w okresie interwencji 2007-2010 – jak potwierdził to Uniwersytet Maharishi. To tylko parę przykładów bardzo wielu podobnych badań.)

Sposób, w jaki postrzegamy świat wokół nas, ma ogromny wpływ na to, jak żyjemy.

Dla niektórych z nas – świat wydaje się być miejscem istniejącym samym sobie, w którym nie mają wiele do powiedzenia i nie mogą go w żaden sposób kontrolować. Niektórzy z kolei postrzegają świat jako wrogi, pełen tych “innych”, z którymi muszą walczyć, albo ich unikać i zawsze być gotowymi do ataku lub obrony. Dla innych świat jest miejscem obsługi ich Ego, gdzie mogą zaspakajać swoje potrzeby, czy to materialne czy emocjonalne. Są ludzie, którzy postrzegają świat jako jedność, gdzie wszystko jest celowe. Jeszcze inni, widzą go jako wielką niewiadomą, gdzie wszystko jest możliwe.

Twoja Wizja Świata odzwierciedla się w sposobie, w jaki żyjesz: czy Twoje życie Ci się przytrafia, czy jest Twym oponentem, czy toczy się mimo Ciebie, dla Ciebie czy z Tobą?

Niezależnie od tego, jaką odpowiedź znajdziesz wewnątrz siebie – poinformuje Cię ona o tym, gdzie obecnie znajdujesz się w życiu. To wszystko.

Dopóki nie wyleczymy swoich emocjonalnych ran, będziemy nadal kontynuować takie same doświadczenia. Taki proces samoleczenia musi zacząć się od wewnątrz pod wpływem naszych silnych intencji.

Czy chcemy jedynie spokojnego i szczęśliwego życia, czy też pragniemy, aby pokój zapanował na całym świecie – musimy zacząć od siebie. Zaprzestać naszej własnej wewnętrznej „wojny”.

Dane nam już były różne narzędzia potrzebne do takiego procesu samoleczenia. I każdy z nas może znaleźć to, czego potrzebuje. Właściwi ludzie, metody i okoliczności pojawią się na naszej drodze.

A to dlatego, że wszystko, czego potrzebujemy, to nasze silne intencje, aby nasza rzeczywistość zmieniła się tak, jak tego chcemy.

O AUTORCE

Johanna Kern, mentorka rozwoju i wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”, „Sekrety Miłości”, „365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”, „Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy", "Transformacja Wewnętrznych Cieni", "Kraina Cieni Legenda", itd.).

Praktykuje i dzieli się Naukami Nadziei pomagając ludziom odnaleźć własną wewnętrzną moc oraz rozwijać się we wszystkich dziedzinach życia.

 Jej historia zyskała międzynarodowy rozgłos i uznanie czytelników w Ameryce Północnej i Europie oraz referencje od trzech światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, badań nad snami i hipnozą, psychofizjologii, parapsychologii, psi, rozwoju człowieka, neuro-computing itp. : dr. Stanleya Krippnera, dr. Jerry’ego Solfvina i Briana Van der Horsta.

Książki i nagrania audio Johanny Kern są dostępne na tej stronie, a także na Amazon i w innych dużych sklepach internetowych na całym świecie - w języku (alfabetycznie) angielskim, niemieckim i polskim.

 

Zmienianie rzeczywistości i duchowość
Blog
Nowości w Mediach: Prasa/Radio/TV/Wywiady z Johanną Kern

 ODBIERZ DARMOWY PREZENT!

 

Kiedy zapiszesz się na Newsletter Johanny Kern otrzymasz:

Wprowadzenie oraz Rozdział Pierwszy książki “Mistrz i Zielonooka Nadzieja” – nagranie audio autorki!

To najdłuższy rozdział w całej książce, składający się z kilku części.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER TUTAJ:

  http://johannakern.pl/newsletter/

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER: TUTAJ

Dostępne obecnie książki i nagrania audio Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

Książki Johanny Kern

Książki Johanny Kern

 
Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Nagrania MP3 na Programowanie Podświadomości

Kanał Johanny Kern na Youtubie

Kanał Johanny Kern na Youtubie