Jak Mieć Spełnione i Komfortowe Życie
Ścieżki życia i kariery
Blog

Zostaliśmy zaprogramowani, aby sądzić, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, oraz że nie jesteśmy w stanie żyć takim życiem, jakiego chcemy.

I – są tacy, którzy wyciągają konkretne korzyści z tego, że tak wierzymy.

W całej historii ludzkości można znaleźć przykłady, jak różne społeczeństwa były i są zaprogramowane do życia w przekonaniu, że ludzie muszą zawsze coś płacić w jakiejkolwiek postaci, aby pozostać przy życiu, być zdrowym, bezpiecznym, albo żeby być w stanie żyć jakimś lepszym życiem. Bo inaczej – nasze życie lub szczęście będą zagrożone.

Czasami wmawia się nam, że zagrożenie dla naszego szczęśliwego życia sięga nawet poza nasze życie. I możemy żyć w strachu, że będziemy cierpieć niedolę również w życiu pozagrobowym.

Z pokolenia na pokolenie przekazywane są nam te ograniczenia i programowana jest nasza podświadomość, aby utrzymać większość z nas uwięzionych w przekonaniu, że nie możemy posiadać takiego życia, jakiego chcemy.

Jednak nie ma żadnej potrzeby, aby tak nadal było.

Od wieków znani i wpływowi ludzie sukcesu używali skutecznych narzędzi, które przynosiły im nadzwyczajne wyniki. Krok po kroku wielu zwykłych ludzi zmieniło porażki w sukcesy, choroby w zdrowie, a nieszczęścia w radość życia.

Z pomocą technik starożytnych Mistrzów służących do przeprogramowania podświadomości, fal theta i alfa oraz specjalnego programu opracowanego przez Johannę Kern – nagranie to pomoże Ci zbudować życie, jakiego chcesz – bez względu na Twoje pochodzenie, sytuację życiową, płeć, wiek, przekonania czy tradycje.

Zasługujesz na to, co najlepsze na świecie, i nadszedł czas, aby to przyjąć.

Masz prawo powiedzieć „dość”. Masz moc, aby zmienić swoją rzeczywistość. Masz moc, aby uwolnić się od wszelkich ograniczeń, które działają przeciwko Tobie, nie pozwalając Ci żyć życiem, jakiego głęboko pragniesz.

To nie stanie się z dnia na dzień. Potrzebujesz odpowiedniego czasu i narzędzi, aby zmienić negatywne podświadome wzorce.

PAMIĘTAJ: NASZA PODŚWIADOMOŚĆ – to 90% wszystkich naszych reakcji, przekonań i działańJest odpowiedzialna za nasze przekonania, wartości, zwyczaje, emocje, mechanizmy obronne itp., które mogą utrzymywać nas w błędnym kieracie sabotowania własnego życia. Aby skutecznie przeprogramować podświadomość na inny sposób działania – należy to robić w stanie głębokiego relaksu. 

Wystarczy rozluźnić się, słuchać tej płyty codziennie  i obserwować zmiany zachodzące w życiu:

Johanna Kern, mentorka rozwoju, uznana kanadyjska reżyserka i producentka urodzona i wychowana w Polsce, oraz wielokrotnie nagradzana pisarka („Mistrz i Zielonooka Nadzieja”„Sekrety Miłości”„365 (+1)Afirmacji Pięknego Życia”„Nauki Nadziei” , „Narodziny Duszy”, „Transformacja Wewnętrznych Cieni”„Kraina Cieni Legenda”, itd.) – posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinach zdrowia, problemów emocjonalnych, rodzinnych, związków, ścieżek życia i kariery.

Nagranie audio MP3 - Johanna Kern

Nagranie audio MP3 – Johanna Kern

Czerpiąc ze swojego doświadczenia i wiedzy, wynikających z ponad 20. lat pełnej sukcesów kariery zawodowej i doradztwa, jak i w oparciu o skuteczny program opublikowany w książce „365 (+1) Afirmacji Pięknego Życia” – Johanna Kern opracowała to nagranie, by pomóc Ci wpływać na swoją podświadomość i zaprogramować ją na życie, jakiego chcesz i na jakie zasługujesz. 

 

POSŁUCHAJ WPROWADZENIA (ścieżka #1) – 7:47 MIN:

 

ŚCIEŻKA NR 2 – PROGRAMOWANIE TWOJEJ PODŚWIADOMOŚCI NA ŻYCIE, JAKIEGO CHCESZ – 45:O1 MIN:

Ścieżka nr 2 została opracowana tak, by wprowadzić Cię w stan głębokiej relaksacji. Zawiera ona medytację kontrolowaną, wiadomości podprogowe przeprogramowujące podświadomość na cieszenie się Życiem, jakiego chcesz oraz fale Theta i Alfa połączone z muzyką i dźwiękami przyrody.

Aby uzyskać odpowiednie rezultaty: zaleca się słuchać tego nagrania codziennie – od 30 dni do 6 tygodni. 

– Dziś jest twoja kolej, aby mieć wszystko, czego chcesz.
A teraz zamień „dzisiaj” na „KAŻDEGO DNIA”. – Johanna Kern

Zawsze trzeba pamiętać, jak ważnym jest, aby postrzegać innych oraz siebie jako te unikalnych istoty, którymi wszyscy jesteśmy. Wszyscy z nas są jednakowo ważni, i każdy z nas ma prawo żyć takim życiem, jakiego chce.

Twoje życie to unikalna podróż wszechczasów. Teraz, gdy o tym wiesz, oddaj swemu życiu taki szacunek, na jaki w pełni zasługuje.

Ty sam/sama jesteś jedyną unikalną piękną istotą. Zacznij traktować siebie w piękny sposób. Tak, jak na to w pełni zasługujesz.

DOSTĘPNE NAGRANIA MP3 NA PRZEPROGRAMOWANIE PODŚWIADOMOŚCI 

Posłuchaj darmowych fragmentów TUTAJ

Nagrania MP3 Johanny Kern

Nagrania MP3 Johanny Kern

Jak Mieć Spełnione i Komfortowe Życie
Ścieżki życia i kariery
Blog