Zmienianie rzeczywistości i duchowość

Strona główna/Zmienianie rzeczywistości i duchowość
Zmienianie rzeczywistości i duchowość2024-02-19T17:55:01+00:00

Zmienianie rzeczywistości i duchowość

Duchowość jest rozumiana w różny sposób. W tym dziale oferujemy Ci narzędzia, które pomogą Ci poznać prawdziwą moc Twoich myśli i zmieniać Twoją rzeczywistość według Twojej własnej Prawdy oraz poglądu na duchowość.

Poprzez stulecia różne instytucje oraz osoby uzurpowały sobie prawo do rządzenia życiem i losem innych, mówiąc nam, jak mamy żyć, by pozostać bezpiecznymi i szczęśliwymi. I wiemy przecież, gdzie nas to doprowadziło: do nieszczęścia, gospodarki, która „karmi się” ambicjami i chciwością tych, którzy wykorzystują innych – cywilizacji, która zmierza do samozagłady na wyczerpanej i chorej planecie.

  • Nasza rzeczywistość może się zmienić w mgnieniu oka. Współczesna nauka potwierdza to, co mówili na temat zmieniania rzeczywistości za pomocą częstotliwości starożytni Mistrzowie. (Pomyśl o Einsteinie, Tesli, fizyce kwantowej, nanotechnologii itp.)

Nasze myśli SĄ działaniami. Nasz brak zrozumienia tego, że jesteśmy w stanie zmieniać rzeczy w taki sposób, w jaki chcemy, by wyglądały – JEST działaniem.

  • Nauki Nadziei mają na celu poszerzenie naszej świadomości i udzielenie nam pomocy w rozwoju aż do osiągnięcia pełni naszego potencjału. Nie mają zmieniać tego, kim jesteśmy, ani naszego systemu wierzeń – bez względu na to, czy wywodzimy się z kręgów naukowych, ateistycznych czy religijnych.

Nie jest naszym celem mówienie Ci, jaki rodzaj religii czy filozofii jest dla Ciebie najlepszy. Nauki Nadziei cenią i respektują na równi wszystkie wierzenia.

Ty – jako świadomość, którą jesteś – masz wybór co do tego, w jaki sposób chcesz istnieć i kim chcesz się stać. Ten wybór został Ci dany na samym początku całego Wielkiego Projektu, którego jesteś częścią.

duchowość - Johanna Kern

Duchowość w dzisiejszych czasach:

Wkrótce technologia zapewni ludziom wszystko, czego potrzebują: drukarki 3D są już dostępne, laboratoria produkujące prawdziwą skórę wkrótce doprowadzą do laboratoriów produkujących prawdziwe jedzenie, pojazdy, domy itp. Pieniądze znikną, nie będą już potrzebne, nie będą już przedmiotem pragnień. Jaka będzie następna waluta, kiedy pieniądze znikną? Co stanie się, kiedy każdy będzie mógł mieć wszystko, czego chce, wtedy, kiedy chce? Postęp technologiczny zawsze wyprzedzał jakikolwiek inny postęp na naszej planecie: nie przejdziemy od „chcę dużo pieniędzy” do „zjednoczmy się i bądźmy szczęśliwi razem” w jednym prostym kroku. Kolejny etap rozwoju ludzkości jest tuż za rogiem.

Kolejna waluta staje się oczywista: Władza. W końcu zawsze chodziło o Władzę, a pieniądze były tylko sposobem na to, by ją zdobyć.

Duchowość i Władza/Moc:

Co dla Ciebie znaczy Władza/Moc?

Czy jest to kontrola, wolność robienia tego, co chcesz, wpływ na innych, błyszczenie w świecie, pieniądze, sława, wysoki status społeczny? A może postrzegasz Władzę/Moc jako pewność swojego wiecznego i lepszego bytu kiedyś po śmierci?

  • Dla niektórych ludzi posiadanie Władzy/Mocy oznacza, że mogą decydować o życiu i losie innych i o losie naszej planety. Dotychczas ktoś mógł uzyskać taką Władzę poprzez zastraszanie innych ludzi w sposób zagrażający ich przetrwaniu, poprzez dawanie im nagród finansowych, przekupstwo lub zabijanie. Kiedy pieniądze znikną, to także zniknie. „Papierowa Moc” zostanie zastąpiona Prawdziwą Mocą i ludzkość będzie musiała się nauczyć, co oznacza ta Prawdziwa Moc.

  • Kiedy próbujemy osiągnąć Moc pochodzącą z naszych uwarunkowań – społecznych, religijnych lub wytworzonych przez nasze osobiste odczucia co do bycia wartościowym, zwykle nie doceniamy Prawdziwej mocy naszego jestestwa.

„Papierowa Moc” to nic innego jak tylko Iluzja.

Całe społeczeństwa były wmanipulowane w to, by uczestniczyć w tym rodzaju Iluzji i być posłusznym systemom, które służyły jedynie nielicznym.

duchowość - Johanna Kern

Oto najczęściej spotykane rodzaje „Papierowej Mocy”, które były utrzymywane na naszej planecie przez pokolenia:

  • Wierzeniowa/Bałwochwalcza Moc Iluzoryczna – indoktrynowanie, pranie mózgu i wdrukowywanie lęku w podświadomość ludzi. Manipulowanie nimi poprzez proklamowanie symboli/ideałów boskości i tworzenie zestawu zasad wywołujących strach w celu ograniczenia wolności ludzi w zakresie samodzielnego myślenia i dochodzenia do pełni swojego potencjału. Łatwiej jest manipulować ludźmi, którzy nie myślą samodzielnie, boją się i nie są w stanie otworzyć się na prawdziwą duchowość.

  • Dziedziczna/Wrodzona Moc Iluzoryczna – roszczenie sobie prawa do bycia nadrzędnym w stosunku do innych, samookreślanie się jako lepsza/wybrana/specjalna istota, która „ma prawo ” wykorzystywać/czerpać korzyści z/wpędzać w opresję innych.

  • Wirtualna Moc Iluzoryczna – wykorzystywanie manipulacji, oszustwa, ubezwłasnowalniania, ogłupiania ludzi oraz egzekwowania zasad i regulacji, które mają być przestrzegane, a które w ostatecznym rozrachunku przynoszą korzyści w głównej mierze „elicie finansowej” – tworząc iluzję ochrony/rządzenia i dając ludziom fałszywy pogląd na ich możliwość wyboru cech i działań.

Prawda jest taka, że mamy wybór: sami definiujemy swoją własną Moc, własną duchowość i własne ograniczenia. Zawsze to był nasz wybór.

Czy w to wierzymy czy nie – stajemy się tym, co myślimy.

Żadna inna Moc na świecie nie ma tak fundamentalnego wpływu na nasze życie, jak Moc naszych własnych myśli.

duchowość - Johanna Kern

  • Istnieje 7 Mocy, 7 aspektów naszego istnienia. Można je obserwować na zewnątrz jako energie tworzące świat, w którym żyjemy, a także jako wewnętrzne procesy, przez które przechodzimy w trakcie naszej Ewolucji.  Mają one wpływ na nas i na nasze doświadczenie – zawsze i bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi czy nie. Poprzez zrozumienie, jak działa proces tworzenia, mamy szanse uwolnić się z błędnego koła przyczyniania się do współtworzenia naszego osobistego i globalnego cierpienia.

Ta wiedza została nam przekazana 9000 lat temu. Od tego czasu była zmieniana i rozbijana na kawałki przez tych, którzy chcieli ją wykorzystać tylko dla siebie. Można rozpoznać niektóre fragmenty Nauk Nadziei, które „wyciekły”, w różnych filozofiach lub religiach, w różnych formach lub mitach.

Nauki Nadziei w swojej czystej formie są kompletne i precyzyjne.

Zważywszy na to, że żyjemy w czasach, w których większość z tego, na czym zbudowaliśmy naszą cywilizację, szybko się rozpada, wyraźnym jest, że nadszedł dla nas czas, by dowiedzieć się, kim tak naprawdę jesteśmy i kim tak naprawdę możemy się stać, w pełni realizując nasz ogromny potencjał.

Narzędzia, z których możesz skorzystać:

Artykuły:

kliknij na obrazki pod spodem

(Zobacz także: BLOG oraz Artykuły Johanny Kern w prasie amerykańskiej i australijskiej)

Przebudzenie z Pułapki Iluzji: Zmienianie rzeczywistości i 8 Praw Uniwersalnych dla Energii:

 

Masa Krytyczna Naszej Ewolucji” – artykuł Johanny Kern w amerykańskim magazynie „Conscious Shift Magazine” („Magazyn Świadomej Zmiany”):

 

„Korzyści z poszerzania możliwości naszego umysłu” – artykuł Johanny Kern w australijskim Magazynie  LivingNow” (Żyjąc Teraz”):

 

Artykuł Johanny Kern „Odkrywanie Trzeciego Oka – wewnętrzna podróż” – wyróżniony w grudniowym wydaniu (2020) amerykańskiego magazynu „OMTimes”:

 

Artykuł Johanny Kern pt. Odnalezienie autentycznego siebie został opublikowany w lutowym wydaniu (2020) amerykańskiego magazynu „The Edge” („Na Krawędzi”):

 

Artykuł Johanny Kern pt. Odkrywanie swojej mocy w „Tu i teraz” został opublikowany w lipcowym wydaniu (2019) amerykańskiego magazynu „The Edge” („Na Krawędzi”):

 

JAK STAĆ SIĘ NAJLEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE – artykuł Johanny Kern w amerykańskim magazynie „Conscious Shift Magazine” („Magazyn Świadomej Zmiany”):

 

„Zaprzestanie naszej własnej wewnętrznej „wojny” jako manifest na rzecz pokoju na świecie” – artykuł Johanny Kern w amerykańskim miesięczniku „Conscious Shift Magazine” („Magazyn Świadomej Zmiany”):

 

Proces samoleczenia jako naturalna ewolucja – artykuł Johanny Kern w amerykańskim magazynie „Conscious Shift”:

 

Artykuł Johanny Kern pt. „pt.„Współpraca: Jak być „dobrym wilkiem”?” w amerykańskim magazynie „The Edge” („Na Krawędzi”).

Tutaj znajduje się tłumaczenie tego artykułu: CZYTAJ

 

Artykuł Johanny Kern pt. Tajemnica się wydała: wszystko zależy od Ciebie!” w Amerykańskim magazynie „Conscious Shift” (Magazyn Świadomej Zmiany).

Tutaj znajduje się tłumaczenie tego artykułu: CZYTAJ

 

„Ś” jak ŚWIADOMOŚĆ: doświadczanie poza zmysłami:

 

Onet – wywiad z Johanną Kern:

 

Dobrobyt: Przywilej czy Klątwa? – artykuł Johanny Kern w amerykańskim magazynie „Conscious Shfit”:

 

Jak odnaleźć wrodzoną radość życia! Będąc cudownie uzależnionym od poczucia wewnętrznego spokoju i słuchania głosu Serca – artykuł Johanny Kern w amerykańskim magazynie „Conscious Shift”:

 

MASZ PRAWO DO SZCZĘŚCIA! – artykuł Johanny Kern w amerykańskim magazynie „Conscious Shift Magazine” („Magazyn Świadomej Zmiany”):

 

Kontakt z naturą dla naszego Drzewa Życia – artykuł Johanny Kern w amerykańskim magazynie „The Edge” (Na Krawędzi):

 

Artykuł Johanny Kern pt. „C jak Ciało: Cudowność, Celowość i Całkowitość” w amerykańskim magazynie „OMTimes”:

 

„U” jak UMYSŁ: Umysł Uważny, Umysł Genialny, Umysł Potężny:

 

AFIRMUJESZ I MASZ – wywiad z Johanną Kern w magazynie „Zwierciadło”:

 

Tajemnica Pięknego Życia: Twoje Serce i jego wizja – artykuł Johanny Kern w amerykańskim magazynie „The Edge”:

 

Jak tworzymy i współtworzymy naszą rzeczywistość:

 

Potężna wiedza starożytnego Mistrza w książce Johanny Kern: 

 

Jak rozwijać swoją duchowość na co dzień? Jak przetrwać materialny kryzys i tworzyć myśli pełne obfitości? – Wywiad z Johanną Kern:

 

Możesz uleczyć swoje ciało i naprawić swoje DNA:

 

Artykuł Johanny Kern pt. „Ewolucja Prawdziwej Miłości” w amerykańskim magazynie „The Edge”:

 

Miłość to POTĘGA: Miłość jako Energia oraz wewnętrzny proces:

Kim jesteśmy: nasz Proces Samouzdrawiania jako Naturalna Ewolucja:

„W” jak WOLNOŚĆ: wolność życia, myśli i wyboru:

 

„S” jak SUKCES: Szacunek, Skuteczność i Satysfakcja:

 

„D” jak DOBROBYT: Decydowanie, Docenianie i Doświadczanie:

 

„C” jak CIAŁO: Cudowność, Celowość i Całkowitość:

 

Co chcemy wybrać w życiu: PROBLEM CZY JEGO ROZWIĄZANIE:

 

Jak poradzić sobie z negatywnym podświadomym zaprogramowaniem: czyli proces samouzdrawiania (naszego życia, ciała, emocji i umysłu):

 

Jak zmieniać rzeczywistość za pomocą myśli:

 

Cienie w naszej podświadomości: indywidualne i zbiorowe – i co można z nimi zrobić:

 

„E” jak EMOCJE: Ewolucja, Efektywność i Entuzjazm:

 

„SZ” jak SZCZĘŚCIE: Szczęśliwy Umysł, Szczęśliwe Ciało, Szczęśliwe Życie:

 

Jak wypełnić swoje przeznaczenie w zgodzie z Własną Prawdą:

 

„Z” jak ZDROWIE: Znajdujesz, Zyskujesz i Zakwitasz:

 

MĄDROŚCI STAROŻYTNEGO MISTRZA – STYL – INTERIA: recenzja książki Johanny Kern pt. „Mistrz i Zielonooka Nadzieja”:

 

Więcej artykułów:

(Zobacz także: BLOG oraz Artykuły Johanny Kern w prasie amerykańskiej i australijskiej)

 

Książki i Nagrania audio MP3:

kliknij na obrazki – darmowe fragmenty

 


Sekrety Miłości - Johanna Kern

Sekrety Miłości – Johanna Kern

 

Nagrania MP3 - Johanna Kern

Nagrania MP3 – Johanna Kern

 

 

Go to Top