1jk-and-waterfal-cropped

Płyty CD

Audycje Radiowe – archiwum

Darmowe nagrania szkoleniowe – „Wielka 7 w Twoim życiu”

Darmowe nagrania szkoleniowe – Różne

Filmy

Lubię nagrywać niektóre z Lekcji Pięknego Życia. Inaczej słucha się ich, niż się je czyta. Lubię dzielić się mądrością starożytnych Mistrzów, których wskazówki dostosowałam do obecnego stylu życia i sposobu myślenia. To o czym nauczali starożytni Mistrzowie od tysięcy lat powoli zostaje teraz potwierdzane przez naukę. Pomyśl na przykład o Einsteinie, Tesli, Mechanice Kwantowej, Mechanice Nieba (Astrodynamice), Nanotechnologii itd.

Proste is skuteczne wskazówki Lekcji Pięknego Życia, pomogą nam cieszyć się podróżą poprzez życie spełnione, dostatnie i w pełni szczęśliwe. Pierwszy krok do Pięknego Życia to chęć uwolnienia się od ograniczeń w celu przybycia pod drzwi swojego przeznaczenia. Istnieje plan, według którego funkcjonuje cały świat materialny. Możemy nauczyć się, jak to wszystko działa i zacząć żyć takim życiem, jakiego chcemy i na jakie w pełni zasługujemy.

Jako filmowca, interesują mnie tematy, które odzwierciedlają ludzką podróż do samo-zrozumienia, samodoskonalenia i uwolnienia się od starych wzorców i ograniczeń. Kiedy piszę scenariusze, pozwalam ich bohaterom opowiedzieć mi swoją historię, obserwując jak ona się rozwija i jak znajdują oni własną drogę do satysfakcjonującego rozwiązania. Nigdy nie wymyślam niczego – ani bohaterów, ani historii. Po prostu pozwalam, aby historia sama rozwijała się przede mną i aby pojawiały się w niej kolejne postacie – a ja  czuję się zaszczycona, że wolno mi być pierwszym świadkiem historii czyjegoś życia.

Johanna Signature slim