INSPIRACJA BOOM PODKAST
Darmowe Nagrania Szkoleniowe – Różne
Medytacja Serca na trudne sytuacje
Darmowe nagrania szkoleniowe – „Wielka 7 w Twoim życiu”
Medytacja Serca
Nagrania MP3
Zza Kulis
Medytacja Wewnętrznej Mocy
Audycje Radiowe – Archiwum
Filmy Fabularne
Filmy Krótkometrażowe
Johanna Kern

Johanna Kern


Nagrania są moją pasją. Lubię nagrywać niektóre tematy, którymi dzielę się na blogu, gdyż nagrania przyswajamy inaczej (na innym poziomie) niż materiał pisemny. Lubię dzielić się mądrością starożytnych Mistrzów, Naukami Nadziei, które dają nam potężną wiedzę o życiu, strukturze Wszechświata, o naszej mocy i przeznaczeniu. 

Nauki Nadziei podają nam proste i skuteczne narzędzia, abyśmy mogli cieszyć się prawdziwie pięknym życiem: świadomym, spełnionym, dostatnim i szczęśliwym.  

  • To, o czym nauczali starożytni Mistrzowie od tysięcy lat, powoli zostaje teraz potwierdzane przez naukę. Pomyśl na przykład o Einsteinie, Tesli, Mechanice Kwantowej, Mechanice Nieba (Astrodynamice), Nanotechnologii itd. Żyjemy w czasach, w których starożytna mądrość coraz bardziej jest doceniana przez wielu naukowców i myślicieli.

Jako filmowca, interesują mnie tematy, które odzwierciedlają ludzką podróż do samozrozumienia, samodoskonalenia i uwolnienia się od starych wzorców i ograniczeń. Kiedy piszę scenariusze, pozwalam ich bohaterom opowiedzieć mi swoją historię, obserwując, jak ona się rozwija i jak znajdują oni własną drogę do satysfakcjonującego rozwiązania. Nigdy nie wymyślam niczego – ani bohaterów, ani historii. Po prostu pozwalam, aby historia sama rozwijała się przede mną i aby pojawiały się w niej kolejne postacie – a ja czuję się zaszczycona, że wolno mi być pierwszym świadkiem historii czyjegoś życia.Nagrania - Johanna Kern