SŁUCHAJ / OGLĄDAJ

/SŁUCHAJ / OGLĄDAJ
SŁUCHAJ / OGLĄDAJ 2018-04-28T00:25:58+00:00
Płyty CD
Audycje Radiowe – Archiwum
Fabularne
Krótkometrażowe
Zza Kulis
Darmowe Nagrania Szkoleniowe – Różne
Darmowe nagrania szkoleniowe – „Wielka 7 w Twoim życiu”

1jk-and-waterfal-cropped


Lubię nagrywać niektóre tematy, którymi dzielę się na blogu, gdyż materiał dźwiekowy przyswajamy inaczej (na innym poziomie) niż pisemny. Lubię dzielić się mądrością starożytnych Mistrzów, Naukami Nadziei, które dostosowałam do obecnego stylu życia i sposobu myślenia.

To, o czym nauczali starożytni Mistrzowie od tysięcy lat, powoli zostaje teraz potwierdzane przez naukę. Pomyśl na przykład o Einsteinie, Tesli, Mechanice Kwantowej, Mechanice Nieba (Astrodynamice), Nanotechnologii itd.

Nauki Nadziei podają nam proste i skuteczne narzędzia, abyśmy mogli cieszyć się prawdziwie pięknym życiem: świadomym, spełnionym, dostatnim i szczęśliwym.  

Jako filmowca, interesują mnie tematy, które odzwierciedlają ludzką podróż do samozrozumienia, samodoskonalenia i uwolnienia się od starych wzorców i ograniczeń. Kiedy piszę scenariusze, pozwalam ich bohaterom opowiedzieć mi swoją historię, obserwując, jak ona się rozwija i jak znajdują oni własną drogę do satysfakcjonującego rozwiązania. Nigdy nie wymyślam niczego – ani bohaterów, ani historii. Po prostu pozwalam, aby historia sama rozwijała się przede mną i aby pojawiały się w niej kolejne postacie – a ja czuję się zaszczycona, że wolno mi być pierwszym świadkiem historii czyjegoś życia.Johanna Signature slim