Darmowe Rozdziały Książek Johanny Kern

  

 

 


Klucz do osiągnięcia pełni Twojej mocy, realizacji celu życia i spełnionej miłości 

Dwukrotnie nagrodzona książka, która pomaga ludziom zmienić życie i stworzyć dla siebie inną rzeczywistość

Kiedyś starożytny Mistrz przyszedł do niej z przeszłości, by zmienić jej przyszłość. A teraz ona dzieli się wiedzą, która może zmienić przyszłość innych ludzi.

Prawdziwa historia Johanny Kern zaskakuje bardziej niż fikcja. A gdyby to przydarzyło się Tobie?

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektroniczne:

Książka ta jest zarówno życiową historią, jak i mistyczną/naukową podróżą napisaną w fascynującym stylu powieści.

„Jako naukowiec, który poświęcił wiele lat na poważne badania zjawisk paranormalnych, w swej pracy spotkałem się, pośrednio lub bezpośrednio, ze wszystkimi możliwymi rodzajami zjawisk oraz niezwykłych ludzkich zdolności. Mogę Was zapewnić, że specjalne zdolności Johanny Kern są zupełnie wyjątkowe.

Jak Carlos Castaneda, autor światowego bestselleru The Teachings of Don Juan, Johanna jest swego rodzaju transcendentalnym antropologiem, odkrywającym inne światy i powracającym stamtąd ze szczegółowym sprawozdaniem, które sprawia, że my, pozostali, czujemy się tak, jak-byśmy sami tam byli.” —  Prof. dr. hab. Jerry Solfvin, profesor Centrum Studiów Indyjskich, przy Uniwersytecie Massachusetts Dartmouth (USA); były starszy asystent badań w Psychical Research Foundation (Fundacji Badań Metapsychicznych ) przy Uniwersytecie badań naukowych w Duke, USA — 

(Zwiastun książki, darmowe fragmenty oraz dokładny opis pod spodem)

Dowiedz się dlaczego eksperci o międzyarodowej renomie oraz liczni czytelnicy tak bardzo polecają tę książkę:

Mistrz i Zielonooka Nadzieja - Johanna Kern

Mistrz i Zielonooka Nadzieja – Johanna Kern

W czasach, kiedy codzienny stres i niepewność „jak to będzie” powoduje nie tylko niezadowolenie, ale – ostatnio – liczne przypadki głębokiej depresji i niemożności radzenia sobie z codzienną rzeczywistością – ta książka nie tylko daje nadzieję czytelnikom. Daje im narzędzia, mądrość i moc, by żyć radosnym, pełnym ekspresji życiem. Takimi, jakimi mieliśmy być: najlepszymi wersjami nas samych. W pełni świadomi, spełnieni i kochający naszą życiową podróż.

To nie tylko niezwykła historia autorki – uznanej kanadyjskiej reżyserki urodzonej i wychowanej w Polsce oraz jej transy, w których przetransportowana do starożytnej świątyni spotykała fascynującego Mistrza hojnie dzielącego się z nią swoją wiedzą, czyni tę książkę naprawdę wyjątkową – choć zyskała sobie ona uznanie i szacunek wielu znanych na całym świecie naukowców oraz badaczy w dziedzinie psychologii paranormalnej i humanistycznej, psi i wszystkiego, co fascynuje nas w nieznanych zdolnościach ludzkiego umysłu. To także styl i wartości zawarte w tej książce sprawiają, że jest ona zupełnie wyjątkowa.

Johanna Kern, mentorka rozwoju, reżyserka, scenarzystka i producentka oraz wielokrotnie nagradzana pisarka od wielu lat doradza ludziom w sprawach dotyczących zdrowia, duchowości, emocji, rodziny, związków, życia i kariery.

Od czasu niezwykłych wydarzeń, które zupełnie przewróciły jej życie do góry nogami pomaga innym dokonać niezbędnych zmian, aby żyć szczęśliwym i spełnionym życiem, przepełnionym miłością, prawdziwie świadomym i w harmonii z Własną Prawdą.

OBEJRZYJ KRÓTKI ZWIASTUN TEJ KSIĄŻKI:

LUB

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektroniczne:

Czy w Twojej głowie kiedykolwiek powstały pytania:

 • JAKI JEST SENS ŻYCIA?

 • CZY ISTNIEJE PRZEZNACZENIE?

 • JAK ODMIENIĆ SWOJE ŻYCIE?

 • JAK ULECZYĆ CIAŁO I EMOCJE?

 • JAK BYĆ SZCZĘŚLIWYM?

 • JAK ZREALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA?

 • JAK ODNALEŹĆ RADOŚĆ W TRUDACH CODZIENNOŚCI?

 • CO ZROBIĆ, GDY WSZYSTKO WYWRACA SIĘ DO GÓRY NOGAMI?

 • JAK ŻYĆ, BY ŻYCIE MIAŁO SENS?

 • CZYM JEST MIŁOŚĆ?

 • CZYM JEST SUKCES?

 • JAK POKOCHAĆ ŚWIAT I ODNALEŹĆ W NIM SWOJE MIEJSCE?

Johanna Kern zna odpowiedzi na te pytania i pomogła już wielu ludziom odnaleźć sens życia, szczęście i radość, odkryć swoje przeznaczenie i zrealizować swoje marzenia.

W książce „Mistrz i Zielonooka Nadzieja” dzieli się z tobą potężną wiedzą starożytnych Mistrzów, których nauki zostały dostosowane do naszego współczesnego stylu życia i sposobu myślenia. Pokazuje przykłady z własnego życia  jak praktycznie zastosować te ponadczasowe mądrości w swoim własnym doświadczeniu.

Rekomendacje:

„Podobnie czułam czytając ‘Kurs Cudów’. Uznałam, że wiedza ta musi pochodzić z innego źródła. Z wyższego, bardziej rozumnego. W książce tej jest mądrość i nadzieja. Jest też miłość, z której niemal wyłącznie składa się Autorka. Poznając ją, trzeba ją po prostu kochać.”
— Iwona Majewska-Opiełka, psycholog, specjalista w zakresie kierowania ludźmi, coach dla najwyższej kadry kierowniczej; autorka wielu książek —

„Książka Johanny Kern to jeszcze jeden dowód na to że czasami, po otwarciu okładki, można odkryć tajemnicę niespotykanego umysłu i jego dzieła.Tak piszą ludzie niezwykli i wyjątkowi.
Jednym z cudów naszej codzienności jest możliwość spotkania tak fascynujących osób. Poznałem Johannę jako właśnie taką, a teraz jej książka w pełni to potwierdza. Z szacunkiem i radością polecam.”
— Romuald Lipko, muzyk (“Budka Suflera”), kompozytor ponad 200-tu przebojów wielu z najsłynniejszych artystów polskiej piosenki —

„Myślę, że książka ta znajdzie sobie bardzo szeroką rzeszę czytelników, jak książka Carlosa Castanedy, autora światowego bestselleru. Pełna bogatych metafor, symboliki oraz intrygujących postaci z różnych światów, książka Johanny Kern jest artystycznym wyrazem, naukową podróżą, jak i prawdziwą historią życia.”
— Prof. dr. hab. Jerry Solfvin, profesor Centrum Studiów Indyjskich, przy Uniwersytecie Massachusetts Dartmouth (USA); badacz w Psychical Research Foundation (Fundacji Badań Metapsychicznych ) przy Uniwersytecie badań naukowych w Duke, USA —

„Przypomina mi ‘Księgi Urantii’ i ‘Kurs Cudów’. Książka ta jest znakomicie napisana, stając się fascynującym dokumentem, który przewyższa swą jakością inne prace opublikowane w tym gatunku. Obfity zasób informacji i wskazówek w niej zawartych zdecydowanie może pomóc każdemu kto jest zainteresowany własnym rozwojem.”
— Brian Van der Horst, pisarz, dziennikarz, terapeuta i konsultant; główny moderator w Europie Integralnego Instytutu Kena Wilbera —

„Johanna Kern jest świetną pisarką i opowiada swoją historię w ujmujący, lekki i zrozumiały dla przeciętnego czytelnika sposób. Czuję, że ‘Mistrz i Zielonooka Nadzieja’, z powodu znakomitej, trafiającej do każdego formy przekazu i swojej głębokiej mądrości, może mieć poważny wkład w rozwój i ogólne dobro każdego z nas.”
— Prof dr. hab. Stanley Krippner, autor wielu książek i artykułów; ; profesor psychologii na Uniwersytecie Saybrook, USA; były prezes Stowarzyszenia Psychologii Humanistycznej, Parapsychologicznej oraz Towarzystwa Badań Snów —

ZOBACZ STYL – INTERIA (KLIKNIJ NA LINK):

 RECENZJA KSIĄŻKI „MISTRZ I ZIELONOOKA NADZIEJA 

OPINIE CZYTELNIKÓW – KLIKNIJ NA OBRAZEK:

Wydanie Papierowe:

Wydanie Elektroniczne:

Największym cudem naszego istnienia jest to, że wszyscy jesteśmy w stanie doznać tak zwanego „przebudzenia”.

Kiedy stajemy się na to gotowi, „przebudzenie” przychodzi naturalnie – i jest to tak, jakbyśmy otrzymali prezent, dar.

Darmowe Rozdziały Książek Johanny Kern

Zapisz się na Newsletter TUTAJ

Dostępne obecnie książki i MP3 Johanny Kern oraz kanał na YouTubie:

(Kliknij na obrazki)

 

JK PL YOUTUBE 2